• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rica Etsem Son Durum Nedir Vede Son Durumdan Haber Verirseniz Ona Göre Beklesek Yani Tahnminen Ne zamana Açılır Sw :nse:?

benimde bir sorunum var hymera serverinde 71 mezunum var acedemy de ama honor buff gelmedi adamlar 15 tane mezun edince gelmiş sorun ne acaba 2668 honor point var benim şu anda 3 ncü bufum bile gelmeliydi ama gelmedi 1 gün daha bekliyeceğim sorun yolları arıyacağım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. :'(

isro nun hala para kazanabiliyo olmasının sebebi haftadan haftaya kapatabilecek ve güncellemeleri ( yani kendi eklentilerini) sıkıntısız belirledikleri aralık ta geçirebilcek private olmamasından yoksa sürekli kapanan bi servera neden parasını harcasın güvensizlik doğuyor.

ben severek oynuyorum ama sürekli kapatılması sıkıntı

birşey sorucam bugun alexde tartışılırken duydum black silahlar kaybolacak diyorlar doğrumu

Her mob kestiğimde mob öldükten sonra invalid target (geçersiz hedef) hatası veriyor 3-4 tane char'da aynı hatayı veriyor neden hep aynı hatayı veriyor bilen varmı yada çözümü teşekkürler.

Oyun açılırken "Silkroad Online Launcher çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum.Ne yapmamı önerirsiniz?

Arkadaşlar ben sürekli dc yemeye başladım.Önceden bişey yoktu bugün sürekli dc yiyorum.Sizdede varmı böyle bir sorun?

BlackPearlOnline.Org adresinde hymera full client indirmeye çalışıyorum ama linke tıklamama rağmen o boş sekme açılıp indirme olayı gelmiyor. İnternet adresine ulaşılamıyor diyor sebebi nedir? başka link var mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri