• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyun şu an check olmasına rağmen sitede online gözüküyor. Hatta online sayısı yaklaşık 400. Sorun bende mi yoksa?

Şu oyundaki mobtun pru. pill sorununu çözerseniz sevinirim warlock charla oynanmaz oldu resmen!

Sorunlar desek daha iyi olur ;

1. kervan çekerken çarlar hep donup kalıyor sık oluyor lag fazla ilgilenirseniz iy olur .
2. Aynı skilleri ard arda kullanamıyoruz .Örn; 98 bow skili var 4.üncü sarı germe onu tek seferlik kullanıyoruz 3.üncüsü olan sarı germeyi kullanılmıyo ardından .
3. Mediadan mıdır nedir a ya basınca takas işlemi yapılmıyo yani öyle bi simge yok . en son medianızı indirdim .

bunlara çözüm bulursanız çok mennun olurum .

1. Lagın sebebi servere yapılan saldırılardır. Kısa sürede çözmeye çalışıyor arkadaşlar biraz sabır :)
2. O bir sorun değildir her serverde uygulanan bir yöntemdir. Güçlü skiller(Strong Bow - Craft) ard arda kullanılmaz başka skiller de kullanın.
3. Sağ tıklayıp exchange atabilirsiniz. Bu da exc. bug yapanlar içim bi çözüm.

Şuan oyun açık sanırım ama hala aynı hata. Nasıl çözücem bu hatayı update yapmıyor gibi bir hata yani ?

Önce IP. adressinizi değiştirin sonra oyunu silip tekrar kurun ardından reset atın. Sonra oyunu tekrar açıp update yapmasını bekleyin. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bilgilendirseniz bizde ona göre beklesek veya beklemesek :)

Hay Yapicaniz Oyuna

Tapatalk 2 ile GT-N7000 cihazımdan gönderildi

Evet Bilgilendirseniz bu kadar tekpi almazsınız

Arkadaşlar Ümit Bey daha önce açıklamada bulunda fakat siz anlamak istemiyorsunuz. Lütfen bu tarz davranışlardan vazgeçin. Serveri bilerek kapatmıyorlar. Saldırı sonucunda server kendisi kapanıyor. Onlar da sürekli kapatıp açmaktansa sorunu çözmeye çalışıyorlar. Birazcık sabır lütfen :) Ayrıca bana inanmıyorsanız forum içerisinde ''Deepblue yani Ümit Bey'in yaptığı açıklamaları da görebilirsiniz.

Benim de bir sorum var sormadan edemeyeceğim. Flag eventinde öldükten sonra ayağa kalkmak isteyince sro_client kapanıyor. Fakat bottan girdiğim için çarın hala açık olduğunu görebiliyorum ama client ne Görev yöneticisinde var ne de işlemler bölümünde. Fakat karakteri bottan takip ediyorum DC yememiş halde. Siz söylemeden söyleyeyim clienti hide veya kill client yapmadım.

Ya yetkililer bakabilirmi? mbot yasakmı degilmi warlock oynanamıyor oyunun orjinali bozulmuş resmen ya o kadar kastık düzdüm charı hepsi boşamı????

Ya yetkililer bakabilirmi? mbot yasakmı degilmi warlock oynanamıyor oyunun orjinali bozulmuş resmen ya o kadar kastık düzdüm charı hepsi boşamı????

mbot pill bug kod var LegendM de o verdi kodları ama fixlemediler yinede. Hoş fixlense iyi mi olur kötü mü tartışılır level kolay kasılıyo herkes warlock kasıcak

mbot pill bug kod var LegendM de o verdi kodları ama fixlemediler yinede. Hoş fixlense iyi mi olur kötü mü tartışılır level kolay kasılıyo herkes warlock kasıcak
Hereks warlorck kasıcak diye bişey yokki bir çok private sw var öyle olsa onlardada kasardı ortalık warlock olurdu fakat oyunun gerçekten b.ku cıkmış ya bp için demiyorum sro resmen orjinalliğini kaybetti şunu fixlesinler baride warlock acıcak bir sürü insan var sw de su an ya da force,force de acılmıyo artık resmen 2 build kayıp :S

buradaki lv aralığına göre bize slot gösterme olayına tıkladığımda oyundan atıyor tamamen

Lokasyonu Türkiye olunca hep sıkıntı yaşanıyo :) yani ben memnun değildim inşallah Türkiye değildir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri