• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dalga geçer gibi server açılıyor 5dk sonra gene offline. 8li party sokuyoruz her seferinde ve dc yiyoruz .

iyi dalga geçiyorsunuz gm dostlarım bravo size.. aç kapa, aç kapa, aç kapa.....

Keşke yeni çıkarttığınız bu oyunu tek sunucuya güvenerek ve "çok güçlü sunucumuz var bize bişey olmaz lag zaten olmaz harika birşey bu sunucu" diye kendi kendinizi gaza getirmeden tek sunucunuzdaki tek server ile başlasaydınız.Oyun oturmadan online player artmadan ki zaten hiçbir serverınız şu ana kadar FULL çekemedi.O kadar 8'li EU PT'ler olmasına rağmen.Tek sunucuda 3 server olunca bu sefer de sunucuya birşey olduğunda 3 server da gidiyor.Acaba bunu hiç mi akıl edemediniz yeni serverları açarken ? Çok güçlü tek bir dedicated server almak yerine biraz daha ucuz olan 2-3 makine kiralayıp ayrı ayrı serverlar kursaydınız şimdiye kadarki sorunlardan tüm serverlar değil sadece saldırıya uğrayan serverlar zarar görecekti.

Keşke tek server olsaydı da bu kadar iyi dedicated sunucu alacağınıza biraz ufak alıp ddos saldırı önleyici paketler fln var onlardan satın alsaydınız.Paraya kıymadan para kazanamazsınız arkadaşlar.

BlackPearl Takımı'na benden sevgiler,saygılar.Birkaç eski forum arkadaşım da aralarında sanırım.Beni yanlış anlamayın sadece biraz öneri biraz eleştiri de bulundum o kadar.Forum kuralları dışına çıkmadan tabikide.

Ek olarak DDOS saldırılarını önleyici sistemden bahsettim o da burada ;
http://www.hyperfilter.com/

Son düzenleme:
arkadaşım sw yi açıyon 0 lag 0 hata diye indirip giriyoz oyun check kasıyoz skill up yapamıyoruz bu neya 0 lag mı %500 lag var bu oyunda sonra notice yazıyosun yoklag yok 0 şuanda düzelt şu oyunuda oynuyalım kendine çok güveniyosun...

nerden bilgi veriyolar bu oyun yöneticileri ya Bu sitemi form sitesi bilen birisi yardımcı olsun

Keşke yeni çıkarttığınız bu oyunu tek sunucuya güvenerek ve "çok güçlü sunucumuz var bize bişey olmaz lag zaten olmaz harika birşey bu sunucu" diye kendi kendinizi gaza getirmeden tek sunucunuzdaki tek server ile başlasaydınız.Oyun oturmadan online player artmadan ki zaten hiçbir serverınız şu ana kadar FULL çekemedi.O kadar 8'li EU PT'ler olmasına rağmen.Tek sunucuda 3 server olunca bu sefer de sunucuya birşey olduğunda 3 server da gidiyor.Acaba bunu hiç mi akıl edemediniz yeni serverları açarken ? Çok güçlü tek bir dedicated server almak yerine biraz daha ucuz olan 2-3 makine kiralayıp ayrı ayrı serverlar kursaydınız şimdiye kadarki sorunlardan tüm serverlar değil sadece saldırıya uğrayan serverlar zarar görecekti.

Keşke tek server olsaydı da bu kadar iyi dedicated sunucu alacağınıza biraz ufak alıp ddos saldırı önleyici paketler fln var onlardan satın alsaydınız.Paraya kıymadan para kazanamazsınız arkadaşlar.

BlackPearl Takımı'na benden sevgiler,saygılar.Birkaç eski forum arkadaşım da aralarında sanırım.Beni yanlış anlamayın sadece biraz öneri biraz eleştiri de bulundum o kadar.Forum kuralları dışına çıkmadan tabikide.

Ek olarak DDOS saldırılarını önleyici sistemden bahsettim o da burada ;
DDoS | DDoS Protection | Anti DDoS Attack, Get Protected for $29/month - HyperFilter - DDoS Protection Solutions

Yazdıkların doğruda orda farkındaysan 500 dolar diyor 29 dolar olan web sitesi

Ne zaman açılcak yine tam güzel bi server buluyoruz kapalı veya lag oluyor artık çözüm istiyor ! :/

bu checklerden dolayı oyuna para yatırmaktan korkuyoruz resmen lütfen çözüm !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri