• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gerçekten ellerine sağlık şunu farkettim aylardır isroda evente girmek istediğim halde kişi sayısı tamamlanamadığı için giremiyordum ve burda girdim eğleniyorum hemde çok ama baya eksikleri var çin çarların skilleri gözükmüyor eruo çarların buff vermeleri işlevsel olarak işliyor fakat efekt olarak işlmeiyor ama isro da 11 tane 104 112 arası çarım vardı hepsini bıraktım :D bunu oynuyorum gerçekten eğlenceli elleriniz dert görmesin.

gerçekten ellerine sağlık şunu farkettim aylardır isroda evente girmek istediğim halde kişi sayısı tamamlanamadığı için giremiyordum ve burda girdim eğleniyorum hemde çok ama baya eksikleri var çin çarların skilleri gözükmüyor eruo çarların buff vermeleri işlevsel olarak işliyor fakat efekt olarak işlmeiyor ama isro da 11 tane 104 112 arası çarım vardı hepsini bıraktım :D bunu oynuyorum gerçekten eğlenceli elleriniz dert görmesin.
Skillerin gözükmemesi grafiklerle alakalı. optionsdan sağda altta bi secenek vardı adını unuttm. efectle alakalı birşeydi. onu değiştirirsen. efecktleri görebilirsin.

akşam deniyim sağol üstad bi kaç arkadaş geçtik onlarda aynısını söylemişti mesela yanımdaki bow 98 skilini atarken ben onun sarı parlamasını görmüyorum bu gibi şeyler yeni başlayan arkadaşlarımın hepsiyle bendede mevcut akşam bi deniyek hep birlikte

bende privateye ilk başladığımda aynısı oldu. ve oyundan soğumuştum sonra grafik ayarlaryla oynaynca benden kaynaklandını anladım. büyük ihtimal pcyi zorlamasın die oyunu yaparken bu kısım def ayarlarda seçiliyor. ben akşam eve gidince sana tam ismini sölerm

adszyz.png

Launchera tıkladığımda bu hatayı alıyorum da server kapalı olduğu için mi ?

Şuan oyun açık sanırım ama hala aynı hata. Nasıl çözücem bu hatayı update yapmıyor gibi bir hata yani ?

Herşey güzel. iyi ve hoş. Fakat bir private server olarak( özellikle bu kadar ilgi ve alakaya maruz kalmış bir private server olarak) bu kadar Check yaşanmasını algılıyabilmiş değilim. Lag olur ama bu denli olmaz diye düşünüyorum. Tabi bu yorumları olumlu eleştiri yanında olmsuz( Yapıcı) Eleştirileride kabul edeceğinizi düşünerek yazıyorum. Private server olayına el attığınızda sizi tebrik etmiştim ve önceki serverlarınızda lag ve check sorunu yoktu ve gerçekten iyiydi. Fakat Hymera Server'ında sık gördüğüm lag ve check olayı player'ları soğutur nitelikte. Gözlemlediğim kadarıyla geçerli bir neden veya sebep de sunulmuyor.
Umarım bu eleştirimi dikkate alırsınız. Çünkü bu konuda sadece dert yanan ben değilim. İyi Günler.
Mert Koçak ~Ptah(Hymera)

Fakat bu kadar hoş bir private server piyasada bu kadar rahatda dolaşamıyor sebebi ise bu oyunu çekemeyen niteliksiz insanlar DDOS saldırısı yapıyor :(

Fakat bu kadar hoş bir private server piyasada bu kadar rahatda dolaşamıyor sebebi ise bu oyunu çekemeyen niteliksiz insanlar DDOS saldırısı yapıyor :(

Sanırım bir çok popüler private server'ında başına bu tür olaylar gelmiştir. fakat böyle sıkça check olayıyla karşılaşmadım bir çözüm yolunun olması gerek diye düşünüyorum :)

beyler su an sw kapalımı bende login açık ama sw kapalı gorunuoo ama sitede onlinne gösteriyo??

Au an oyun Check Arkadaslar

Tapatalk 2 ile GT-N7000 cihazımdan gönderildi

niya generel lerde başıma gelen olay şu hiç kimse yok ks yok bişey yok ben kesiyorum item başkasının yazısı çıkıyo :D gold universal falan hepsinde aynı :D

Hay Yapicaniz Oyuna

Tapatalk 2 ile GT-N7000 cihazımdan gönderildi

Server kendi kendine gidiyor. Biz kapatmıyoruz. Ne bilgilendirmesi bekliyorsunuz bilmiyorum. 1 haftadır saldırı var diye diye dilimizde tüy bitti resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri