• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu knıght görevinde 3 gündür normal sprit düşürmeye çalışıyorum düşmedi sinir oldum 350 yi geçik tuzak bitirdim gm şu işe çözüm bul bişey yap (Kimse git abdest al falan demesin hiç şakanın sırası degil.!!)

Ohaa :( Hiiç yapmam daha iyi valla :D

Şu laga çözüm bulun lütfeen. Oynanmıyor hiç.

Oyunda Premium PLUS ile Normal Premium Silver'ın hiç farkı yok. - olarak PLUS str ve int vermiyor. 275 silk verip PLUS aldım. İlgilenirseniz sevinirim.

Oyunun full client klasörünü indirdim ve oyun dosyalarını çıkarmak için winrar dosyasına 'buraya çıkart' diyince bu şekilde parola istiyor?;

Bir skilli up lamak 30 saniye sürüyo bu şekilde oynanmaz.En iyisi lag sorunu çözülene kadar oynamamak..

Nereye yazacağımı bulamadım özel mesaj da atamadım buraya yazıyorum.

dakka 1 gol 1 oldu servere yeni katıldım daha ilk günden iftira üzerine küfür. şikayet edebileceğim bir bölüm bulamadığım için buraya yazıyorum umarım ilgilenirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
knıght görevinde normal sprit düşmedi 3. günüm nerdeyse ve 500 tane tuzak bitirdim görevi iptal ettim tekrar aldım aynı şey budamı acaba ddos saldırısından dolayı oluyo ?

Nereye yazacağımı bulamadım özel mesaj da atamadım buraya yazıyorum.

dakka 1 gol 1 oldu servere yeni katıldım daha ilk günden iftira üzerine küfür. şikayet edebileceğim bir bölüm bulamadığım için buraya yazıyorum umarım ilgilenirsiniz. :

az bile yazmıs sende turklere kufur etmıssın resmı var diger bolumde.

Moderatörün son düzenlenenleri:
çarşamba veya perşembe günü Amaterasu ya söylemiştim cuma günü patch gelcek düzelcek demişti.
lag sorununu anlıyoz ddos dan oluyomuş da , şu guild logolarıyla da ilgilenseniz bi ara fazla zor bişey olduğunu düşünmüyorum.
teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri