• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adszyz.png

bu hatanın aynısı bende var şuan svdeydım dc yedim az once sonra bu geldi? full clıent vb vb demeyın full clıent var zaten neden kaynaklanıyor bu?

Edit: Düzeldi.

Eu silahlar parlamıyor düzeltilecek mi ?

ps : Başlangıçta verilenler

7htfv.png

bu hatayı bırcok kısı alıyor nedenı sro_clientten sonra herhangi bir dosyanın upload edilememesi lutfen upload edilmis data.pk2 yi siteye veya buraya upload edermisiniz ve mediadanda kaynaklana bilir.

oyunu bır kackez indirdim - pes pese launceri acmayı denedim genede olmadı

Son düzenleme:
Hymera pearl yüklemek istiyorum ama blackpearl sitesine login oluyorum üyelik bilgilerine girip değiştirmek istediğimda server bilgisi bölümüne hymera'yı ekleyemiyorum pearl nasıl yüklüycem.

Serverda Stacklerde Sorun var magic Stone (Focus) - Stamina Üst üste getirdiğimde DC yiyorum, Guilden çıktıkdan sonra DC yiyorum ve Server ile bağlantı kopuyo Server Kapalıyış gibi oluyor. yada Gameserver hata verip server kapanıyor. Dikkate alırsanır sevinirim.

bence bi ip den en fazla 2-3 chara hatta olursa 1 chara girilmeli adamlar 15 - 20 cara bırden gırıp bora koyuyolar oyunun bı zevkı kalmıyo bızım acımızdan lutfen buna bı cozum bulun

Oyunda niye "cave" yazmak yasak? Birde before önce demek :It's 5 Minutes Before The Job War . After olması gerekmiyormu?

Sorunlar desek daha iyi olur ;

1. kervan çekerken çarlar hep donup kalıyor sık oluyor lag fazla ilgilenirseniz iy olur .
2. Aynı skilleri ard arda kullanamıyoruz .Örn; 98 bow skili var 4.üncü sarı germe onu tek seferlik kullanıyoruz 3.üncüsü olan sarı germeyi kullanılmıyo ardından .
3. Mediadan mıdır nedir a ya basınca takas işlemi yapılmıyo yani öyle bi simge yok . en son medianızı indirdim .

bunlara çözüm bulursanız çok mennun olurum .

Oyunda niye "cave" yazmak yasak? Birde before önce demek :It's 5 Minutes Before The Job War . After olması gerekmiyormu?
Hayır. Before o anlamda kullanılmıyor. Tam anlamı: Şu an "Job War" Dan 5 Dakika öncesidir. Eğer senin dediğin gibi olsa "There is a job war after 5 minutes" Yazılırdı.

bence bi ip den en fazla 2-3 chara hatta olursa 1 chara girilmeli adamlar 15 - 20 cara bırden gırıp bora koyuyolar oyunun bı zevkı kalmıyo bızım acımızdan lutfen buna bı cozum bulun
kimse bi cevap vermedi olumlu veya olunmsuz ilgilenirseniz sevinirim

IP limiti getirilmemeli net cafelerde oynayanlar nolcak?

Ben oyunu siteden indirdim. Fakat giremiyorum tıkladığımda Silkroad Online Launcher çalışmayı durdurdu diye hata geliyor ve start falan çıkmıyor.Bu sorunu nasıl düzeltebilirim.

şu lag a bi çözüm bulursanız sevinirim .
milletin fazla sabrı kalmadı ...

bu knıght görevinde 3 gündür normal sprit düşürmeye çalışıyorum düşmedi sinir oldum 350 yi geçik tuzak bitirdim gm şu işe çözüm bul bişey yap (Kimse git abdest al falan demesin hiç şakanın sırası degil.!!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri