• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garment ve Robe itemler npc ye 1 gold olarak satılıyor diğerlerinde sorun yok. Birde stamina ve str stoneler üst üst e birikirken kac tane oldugunu gostermıyor anca üstüne gelip qualty den anlayabiliyoruz.

Her tarayıcıda denedim önbelleği çerezleri vs sildim ama hala sadece map.pk2 dosyasını indirmiş gözüküyor delircem.

Hymera'yı indirmiyor malesef media.pk2 indirdim ama full client hiçbir türlü inmiyor. İdm ile denedim mozilla ile denedim indirme başlamıyor.

oyunu indirdim update yaparken replacer.exe hatası alıyorum yardımcı olur musunuz teşekkürler

Benim bir ricam olacak.Job suitlerin özel olanları var mesela devil suit bir değişiği Black Devil Suit.bu itemleri eklermisiniz job npclere.eskiden vardı ve çok güzellerdi.şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Serverde 330 kişi var ama ben launcheri acarken yazısız bi hata çıkıyor we start gelmiyor start gelsede server check

oyunu şimdi indirdim kurdum fakat oyun acılmıyo start penceresı gelmıyor bıle sorun ne olabılır ?

oyun sanırım bakıma girdi.biraz sabredin düzelecektir

adszyz.png

Launchera tıkladığımda bu hatayı alıyorum da server kapalı olduğu için mi ?

Alchemy rate kaç acaba ? 2x diye sanıyordum fakat lucky dress ve plus la 5 yapılmıyor ?

isrodan çok daha zor bu alchemy rate ?

isronun yarısı kadar mı bi bilgilendirseniz ?

adszyz.png

bu hatanın aynısı bende var şuan svdeydım dc yedim az once sonra bu geldi? full clıent vb vb demeyın full clıent var zaten neden kaynaklanıyor bu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri