• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sox rate mi düştü yoksa bendemi var bi sorun ? önceden 3 saate en az 3-4 tane nova düşerdi şimdi 1 tane ya düşüyo ya düşmüyo.

evet sox rateler düştü galiba ama haberi verilmedi.Bu arada serverde son 2-3 gündür olan lag
gittikçe azmaya başladı.

Bende daha sos düşürüyom charlarımın lv si yetmiyor ama 2 saatte 3 tane filan sox düşüyor :D

Sw kapalı mı? Boş kutu hatası alıyorum. Yeni media yı indirmeme rağmen??

evet sox rateler düştü galiba ama haberi verilmedi.Bu arada serverde son 2-3 gündür olan lag
gittikçe azmaya başladı.

öyle bir şey yok kendinize düşmüyor diye adamlara laf söylemeyin arkadaşıma dün gece 45 dakikada 3 4 nova düştü birde 104 lvlerde tek başına kasıyor

2 gündür bende 104lerde ksaıyorum tek başıma yan charımda wind spiderlerde kasıyor. İkisindede tık yok arkadaşlarımdada böyle.Madem düşmedi günde en az 1 nova düşürdüğüm yerden artık niye nova düşmüyor.arkadaşın fotoğraf çeksinde koysun.

2 gündür bende 104lerde ksaıyorum tek başıma yan charımda wind spiderlerde kasıyor. İkisindede tık yok arkadaşlarımdada böyle.Madem düşmedi günde en az 1 nova düşürdüğüm yerden artık niye nova düşmüyor.arkadaşın fotoğraf çeksinde koysun.

valla dün geceydi diyorum senin için her 10k sp aldığında 2 exp aldığında normal item düştüğünde nova item düştüğünde fotoğraf çekip koyucaz değiliz

10k sp 2 exp olayına nerden giridn sen ? novalarının fotosunu çeksin dedim

10k sp 2 exp olayına nerden giridn sen ? novalarının fotosunu çeksin dedim

bak canım kardeşim düştüğü zaman çekmemiz daha mantıklı olurdu aradan yaklaşık 12 saat geçmiş şimdi çekip koysa stalldan aldı belki arkadaşından aldı vs gibi şeylerde söyleyebilirler neyse yetkililer zaten sana düşmediğini söylerler

Arkadaşlar launchere tıklıorm küçük bi hata kutusu açılıyo ama bişey yazmıyo tamama tıklıyorum ekrana silkroad geliyo ama start yazısı gelmiyo nasıl çözebilirim ??

Sbot Calisiyormu???

Tapatalk 2 ile GT-N7000 cihazımdan gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri