• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herşeye bir bahaneniz var. Bir server açıldığında bir süre geçtikten sonra tabiki insanlar birşeyleri dizmiş birşeyleri bitirmiş olurlar. Bir serverda sürekli yeni açılmış gibi hiç kimsede birşey olmamasını sağlayamaz hiç kimse.

Pointlere hiç laf atmayın pointler 5 di 1 e düşürüp herkesin pointini sıfırladık zaten. Bahane bulacaksanız doğru düzgün bir bahane bulun.

Sırf servera geç başlıyorsunuz diye bu tarz triplere girip çekememezlik yapmanız çok tuhaf. Başlayın, oynayın, çalışın sizin de olsun millet sizin keyfinizi mi bekleyecek...
Geçen günkü 5 point yapmanızdaki amaç ne idi ögrenebilirmiyim.? Bu arada dragonlar point ile alınmıyacak ise pointin 1 olmasıda saçma biraz düşünmelisiniz pointle alınan yeni bir şeyler getirilse??

check eğer sizden kaynaklıyca lütfen yapmadna önce uyarı verin 10 dk soran kapanıcak diye bizde ona göre ayarlıyalım kendimizi unuqie kesmeye ugrasırken bir anda check giremsi gerçekten çok sinir bozucu. sizden kaynaklı değilse de zaten sorun değil :)

Geçen günkü 5 point yapmanızdaki amaç ne idi ögrenebilirmiyim.? Bu arada dragonlar point ile alınmıyacak ise pointin 1 olmasıda saçma biraz düşünmelisiniz pointle alınan yeni bir şeyler getirilse??

Bir ara point bugu vardı point gelmiyordu oyuncu kesince onu telafi etmek amacı ile ''5p'' yaptılar galiba sonradan eski halie çevirdiler ^^.

Sabır sabır nereye kadar ? 2 haftadır her gün en az 1 kere check oldu server.Yeni sunucuya geçtiniz gene aynı.Artık sabrım kalmadı şu check sorununa bi çözüm bulun artık.

Bir ara point bugu vardı point gelmiyordu oyuncu kesince onu telafi etmek amacı ile ''5p'' yaptılar galiba sonradan eski halie çevirdiler ^^.
ha 5 ha 1 artık farketmez önüne gelen nova alıyor :D

Birde kervan çekince point geliyormu gelmiyormu bunun bi açıklaması olmadı açıklarsanız iyi güzel süper mükemmel olur :D

Kervanla point gelmiyor bunun açıklamasını yapmışlardır birde dragon itemlerinin talismanlarla alınacağını söylemişlerdi

Bir açıp bir kapanıyor server.Zaten neredeyse hergün 1 check üstüne lag sabırda Eileithyia'nın dediği gibi bir yere kadar.Her kapanıp açıldığında giren buglarda bonusu.

Point 5 yapılsın yarın. Çünkü bugün hiç bp kasamadık, son arenada bp gelmedi. Genelliklede checkler hep arena saatlerine denk geldi. Bp'nin 5 geldiğinden de zaten herkesin haberi olmamıştı. Benim sonradan haberim oldu. Point 1 değilde bence 3 olmalı ve sabit kalmalı..

Bir açıp bir kapanıyor server.Zaten neredeyse hergün 1 check üstüne lag sabırda Eileithyia'nın dediği gibi bir yere kadar.Her kapanıp açıldığında giren buglarda bonusu.

Yeni açılan her serverin böyle sorunları olur hele birde Bir Numara iseniz çekemeyip saldırı yapan çok olur.Ama biliyorum ki BlackPearl Team bununda üstesinden gelir daha önceki serverlerinde olduğu gibi ;)

Yeni açılan her serverin böyle sorunları olur hele birde Bir Numara iseniz çekemeyip saldırı yapan çok olur.Ama biliyorum ki BlackPearl Team bununda üstesinden gelir daha önceki serverlerinde olduğu gibi ;)

yeni açılmış olmasın aragmen bp takımının actıgı 4 sunucu bu^^ hatalar olabilri fakat bu kadar olması insanları kızdıran ^^

Adminler Su Check Muhabbetini Duzeltin Oynayasi Kacti Herkezin

Tapatalk 2 ile GT-N7000 cihazımdan gönderildi

Günde 3-4 saat girebiliyorum niyeyse hep checke denk geliyorum :D Başlarda server yeni olabilir düzelir dedim bitürlü düzelmedi gitti önlemi alınmalı biran önce.

Oyunun açılamama sebebi şu an için oyunu açabilecek gm olmaması.
Bende sizin gibi ümit yada sezer in gelmesini bekliyorum..
Onlardan bir gelene kadar bekleyeceğiz.
Ben konu açtım bununla ilgili sorunlar ve çözümlere event ve arena saatlerine yakın lütfen afk olmayın çünkü hep o saatlerde kapanıyor diye ama konuyu açmadı ümit abi. Ve şuan benim anlatmak istediğim şeyi yaşıyoruz...

----------

Abi sen gm değilmiydin?
Gm olmaması demiyor, oyunu açabilecek gm olmaması diyor..

Son düzenleme:
bu sw ye saldırı düzenleyenler bu sefer gm lerede mi saldırdılar acaba ? :D sw yi açabilecek 2 gm de ortalıkta yokmuş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri