• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hymera Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sürekli 'file not find' hatası alıyorsanız örnek olarak ;

7311hata.png

Full client indirmeniz gerekmektedir.

Aşırı oyuncu kaybı var. Buna bir çözüm bulunmalı. Sw'nin en büyük sorunu bu..

Uzun checkleri severim açıldığında hep güzel şeyler gelir oyuna. :eat:

Aynen uzun çek sonrası iyi şeyler veriyorlar beklemek beni keyiflendiriyor. Yine bir sürpriz yapıcaklar bence bize.

10 dk da bir check olmasının bir sebebi varsa duyurursanız haberimiz olsun seviniriz.:eat:

Şu job war dan bp gelmeme sorununu artık çözecekmisiniz ? Ya da bi açıklama yapacakmısınız yoksa böyle devam mı edecek ?? Anlamıyorum bi açıklama da yok düzelmede yok eğer düzeltmeyecekseniz artık bp yok ise söyleyinde bizde ona göre item yapacaz item alacaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri