• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

ewt o bende onu buldum sımdı scrip'ı baslattım olucak ıns. :D

----------

sonunda oldu tsk ederım valla cok ısıme yaradı :D

Son düzenleme:
...

sa abi ben ibotu acıyom hersey tmm chara tıkLyom basLat dıyom doLarKen ibot hata oLusmurtur kapatmak zorundayız dıyo kapat cıkyıo basıyom kapanıyo oyuna gırıncede dc verıyo neden boyLe yapıyo??????

Çarında hediye item varmı character bound diye o item varsa ondan olur onu çardan çıkarıp npc ye satmalısın.

abi vaLlaha bu oLay ısın cktıkten sonra oLdu bıde maske var resımde var sımdı bak
ads%C4%B1z.bmp

----------

ads%C4%B1z.bmp

----------

ads%C4%B1z.bmp
aha abi bu

----------

niye abi bu sorn cıkıyo ya anLamadm gıttı ısın cektım hata verdı bu hatayı ondan sonra denedım gırmedı

----------

o dedıgın nasıL bsy abi birde bende maske takıLı ondan olabıLrmı

Kendi bilgisayarındaki resimlerin adreslerini vermişsin o yüzden senin bilgisayarındaki resmi göremem resim yüklenen sitelerden resim eklemelisin.

Çara normal botsuz gir üzerindeki elbiselerini potlarını ne varsa her şeyi çıkar ondan sonra botla girmeyi dene.

abi ısınLa bı aLakası varmıdır yada maskeyLe ama o ısın cektıkten sonra oLdu hersey ya doLarken boyLe yasıyo abi=
İSRO-iBot bi sorunLa karsıLastı ve kapatıLması gerekıyor bu durumdan doLayı ozur dıLerız kapat yasıyo kapatım mı kapanıyo ondan sonra doLuyo oyunda da Dc verıyo ndn boyLe ya

Yukarda dediğim gibi çara bi normal gir üzerindeki her şeyi çıkarıp ondan sonra botla gir.

abi charakter bound vardı sattım onuı dedıgın varya o vardı 14 LV sos onu sattım sımdı oLrmu??
abi bide ben bota onceden gırıyodm o varkente ısın cktım ıste botLa bı 2 ayar yaptım petdekıLerı envantere attım ondan sonra wıngde oLdm wınge gıdıyom ısın cekıLıyo orda gectı dc verdı ondan sorna gırdım o hatadan vermeye basLdı o character boundanmıdır acaba

Son düzenleme:
evet yeni clientte yapmaya başladı bunu

----------

botu silip yüklüyorum ayarlarını yapıyorum 1-2 saat bi şey olmuyor sonra hata vermeye başlıyor
birde silkroad dosyasını sil yeniden kur
neden diyeceksiniz şimdi

ibot silkroadın içinden pk2 dosyasında değişiklik yapıyor bende olduğundan söylüyorum silkroad klasörünü silip tekrar yükledim ve oldu

abi charakter bound vardı sattım onuı dedıgın varya o vardı 14 LV sos onu sattım sımdı oLrmu??
abi bide ben bota onceden gırıyodm o varkente ısın cktım ıste botLa bı 2 ayar yaptım petdekıLerı envantere attım ondan sonra wıngde oLdm wınge gıdıyom ısın cekıLıyo orda gectı dc verdı ondan sorna gırdım o hatadan vermeye basLdı o character boundanmıdır acaba

Okuduklarını anlayıp uygulama yeteneğin yoksa bu botu tavsiye edemem sana.

.

Selam arkadaşlar ben ibottan 2 char acamıyorum dc veriyor girmiyor tek char kasıyor tek charlada script sorunu çözemedim. Char Pot filan aldıkdan sonra gidiyor ama cavede takılıyor duvardan gecmeye calısıyor cogu zamanda sehirde bekliyor düzgün hazır scprit lazım jangan to cave West Snake Cave (Re) 91-93 mobs :pro

abi character bound u sıLdm dun yaptım gırdı birde bşy dicem ben sımdı diyLm örnek Wingde oLdm bot hotanda dogmasını ıstıyom bıde wınge gıtmesını ıstıyom ayrıca adama da trace atmasını ıstıyom nasıL yaparm onu???

Bi kaç kişi benimde önceden yaşadığım gibi bu sorunu yaşıyo ''Party kuruyorum ama party'e gelenleri kabul etmiyo'' diyo.

Çözümü

1. Aşama: Party sayfasına gelin orada ''Auto Reform'' bölümünü göreceksiniz.
2. Aşama: O bölümde bulunan 3 kısım ''Can invite without master status'' , ''Auto accept people joining'' ve ''Auto reform party'' bu 3 kısmıda işaretliyoruz. Oldu bitti. :)

Not: ''Party Members'' sayfasından hiç bişey işaretlemeyin.

Tamam gelenleri party'e alıyo. Gelenleri party'e alsın bundan ayrı benim istediğim kişilerede otomatik party daveti göndersin diyosanız. (Onunda çözümü var) :D

1. Aşama: ''Party Members'' bölümüne geçin.
2. Aşama: ''Clear Member Filter'' kısmında ''Name'' yazan yere party atmasını istediğiniz kişinin adını eksiksiz doğru bi şekilde yazın ve ''Add'' e tıklayın.
3. Aşama: ''Party Accept/Invite Settings'' bölümünden ''Invite other players if name is on the member filter'' seçeneğini işaretleyin.
4. Aşama: ''Save'' yapmayı unutmayın. :)

Şimdi hem gelenleri kabul ediyo hemde istediğiniz kişilere party gönderiyo.

Not: Eğer ''Party Members'' bölümünden herşeyi işaretlerseniz sadece ''Clear Member Filter'' e eklediğiniz kişileri party'e alır.

Son düzenleme:
:grin:grin kardeşim ben ibot kullanıyorum fakat çar şehire qidince qeri kasmaya qitmiyor scriptide ayarlamayı bilmiyorum yardımcı olursan çok sevinirim......

:grin:grin kardeşim ben ibot kullanıyorum fakat çar şehire qidince qeri kasmaya qitmiyor scriptide ayarlamayı bilmiyorum yardımcı olursan çok sevinirim......

Öğrenmen lazım inan silkroadı öğrenmekten daha kolay. Hazır scriptlerden işine yarayanı indir botun klasörüne at ve botta script ayarlama yerinden seç.

Geri