• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

selamlar ben edx loader ve ibot kullanarak çift char açıyorum farm yapıyorum ibotla düzgün herşey elle kasarken bir süre sonra attacker olan charımın ibot exe çalışmayı durdurdu diyo ve ardından dc neden böyle yapıyor bunu düzeltmek için ne yapmalıyım
Teşekkür ederim şimdiden

Beyler benim halledemediğim genel bir sorun var. Bütün denilenkleri yaptım yardımcı programları kurdum görev yöneticisinden öncelik verdim downloadları kapattım vs. ama oyuna giriyorum buffları basıyor ilk skillini atıyor ondan sonra atıyor oyundan analayamadım nedenini. İlk başta böyle değildi script fln ayarladım. Çıktım girdim böyle olmaya başladı o kadar uğraştıktan sonra boşa gitmesini istemem yardımcı olur musunuz :(

----------

Sorunu hallettim ingden çevirirken pasif skilli buf skilli sanıp eklemişim bundan kaynaklanmış. Ksr bakmayın :P

sa..bunda bi bard buff(orbit-guard) çalışıyo oda 1-2 saniyelik gecikmeyle.bu çok önemli değil diyebilirsin.doğru ama yakında ks ci bir pt varsa onların bardı bu 1-2 saniyelik boşluktan yararlanıp benim bard bufumu kesebiliyor.buna bir çözüm yokmu? silah 2 de ayarladım delayı 0 yaptım gene olmadı.other data bölümünde skill cancel diye bir bölüm var..ordan bi çözüm olabilirmi?

sa..bunda bi bard buff(orbit-guard) çalışıyo oda 1-2 saniyelik gecikmeyle.bu çok önemli değil diyebilirsin.doğru ama yakında ks ci bir pt varsa onların bardı bu 1-2 saniyelik boşluktan yararlanıp benim bard bufumu kesebiliyor.buna bir çözüm yokmu? silah 2 de ayarladım delayı 0 yaptım gene olmadı.other data bölümünde skill cancel diye bir bölüm var..ordan bi çözüm olabilirmi?
buf geçikme bottan kaynaklı bir sorun ama forumda bir üye şöyle yazmış :
bunu küçük bir hilesini buldum delayı 500 yapıorsun kasma alanını 1 yapıyorsun bulunduğun yere ayarlıyosun ve start bot yapıyorsun bot 1 metre içinde bi otarafa bi bu tarafa gidiyor ama gecikmesi 0.5 sanniye oluyo

Ben partyde bardcıyım party e nası mana clycle basacam vy başka buffları yardım edermisiniz

grekli olan tüm programları kurdum Çalşmıyo en son sürümünü indrdm.ibota tıklıyoru acılıyo ama status logda Error loading ibot.dll yazıyr
foto eklicektım nerden eklendgını goremdım

Ben partyde bardcıyım party e nası mana clycle basacam vy başka buffları yardım edermisiniz

Bot partide partiyi bufflamıyor sadece kendine bastığı buffları basar.

grekli olan tüm programları kurdum Çalşmıyo en son sürümünü indrdm.ibota tıklıyoru acılıyo ama status logda Error loading ibot.dll yazıyr
foto eklicektım nerden eklendgını goremdım

Resim eklemek için: https://www.maxigamerz.com/f368/foruma-resim-upload-etmek-yeni-sisteme-gore-102386/

Botun tüm dosyaları aynı klasörde olsun.

Benim bir sorum olacak. Programın daha verimli çalışması için gerekli olan libraryfiles.exe setupını hepimiz biliyoruz. Ben merak ettim virüstotalde tarattım. 4 Program virüs/trojen buldu. Yengame tartışma yaratmak değil amacım meraktan soruyorum. Eminim bu işleri benden iyi bilenler vardır. Bir açıklama yaparsanız sevinirim :)

Tarama Sonucu : VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

Kimse cevap vermeyince kuşkulandım :) Eğer böyle bir ihtimal varsa arkadaşlar söyleyin ona göre önlem alalım. İbotu ve bu programları bilen birisinden cevap bekliyorum.

Botu çoğu kişi kullanıyor bende uzun süredir kullanıyorum bi sorun yaşamadım. Ordaki çıkanlar programsal, yazılımsal uyarılardır. Listeye baktığında en çok tutulan sağlam antivirüsler zararsız olarak görmüş. Kimsenin kullanmadığı antivirüsler uyarı vermiş. Dahada emin olmak için çıkan sonuçları google da arayabilirsin.

Tşk ederim rahatladım bir nebzede olsa :) Zaten büyük kuşkum yoktuda bunu duymam iyi oldu. Bot süper çalışıyor ayrıca tebrikler bir çok konuda yol gösteriyorsunuz. Gözümdeki tek eksiği kapsamlı bir item filtler menüsü yok. Aldığı itemların istediğini bankaya atıp istediğini satsa keşke yani bladei bankaya alıp spear glaive sword bow satsa direk fln dehşet olur :P

abi ben i botu acıom skıllerı dızıom canafar secio ama dalmıor neden

2i8uh5t.png

böyle bi hata alıyorum kasaya girdiğim zaman neden olabilir acaba?

arkadaşlar benim win 7 delirdi artık ne normalden ne i bottan girebiliyorum sroya
önceden 5 car açardım sorun olmuyodu şimdi sadece clientless le girebiliyorum
sroyu hem normalden açmıyor hemde i bottan girince 5dakkada dc yiyor pc ye vurmamak için kendimi zor tutuyorum..

Geri