• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Yeni Sorunum Bu Daha Dün Akşam Çalışıodu Noldu Buna yaw :rbk:

----------

Konuyu meşgul ettiğim için özür dilerim :'( oyun bakıma girmiş pardon

oyuna patch geldi ibot orjinal sronun media.pk2 sini bozdu yedekte almamıştım o yüzden giremiyorum oyuna 975 in yediği hatanın aynısını yiyorum oyuna patch atmiyor atsa düzelicek. ya oyunu yeniden krucaksin yada orjinal media.pk2 yi kurucaksın sadece öyle düzelir sanirim tahminen.

oyunu yeniden kurmaya falan gerek yok.. olana kadar sro launcherdan deneyin update yapmasını

i bottan girebiliyorum ama girmekte kararlı değilim yeni update de bi sorun olmaz dimi ?

Sorun yok giriliyor benim bi sorum var bot mobu seçiyor ama atack yapmıyor neden acaba hep skilleri yeniliyorum yine aynı :S

abi yeni bot versıyonunu nerden buLabıLrız varsa koyabıLrmısın bur,yaa lAsmda banaxDxD saoL abi hersey icin tşkLer ederim yardım etıgın ıcın

----------

abi birde bşy sorcam benim chin char var 70Lv bufLarı basmasını ıstıyom bufLarı ekLym are you lagging maybe diye bi yası cıkıyo saLdırmıyo basmıyo bkLyıo sıLyom ondan sonra saLdırmaya basLıyo ben 1.weopenemi koycam 2.mi hangi yere koycam bufları anLamdım gıttı

abi yeni bot versıyonunu nerden buLabıLrız varsa koyabıLrmısın bur,yaa lAsmda banaxDxD saoL abi hersey icin tşkLer ederim yardım etıgın ıcın

----------

abi birde bşy sorcam benim chin char var 70Lv bufLarı basmasını ıstıyom bufLarı ekLym are you lagging maybe diye bi yası cıkıyo saLdırmıyo basmıyo bkLyıo sıLyom ondan sonra saLdırmaya basLıyo ben 1.weopenemi koycam 2.mi hangi yere koycam bufları anLamdım gıttı

are you lagging maybe yazısı lag olduğunda gelir yani botla ilgisi yok bufları 1. weapona da koyabilirsin 2. ciyede sadece önemli olan silah ismini girmiş olmak botların yeni sürümünü ibotforfundan takip edebilirsin

----------

Yeni versiyonu çıkınca konuya eklenecek. lag kelimesini duymuştursun are you lagging maybe yazısı lagdan çıkıyor o yüzden atak yapmıyo. 1. primary ye koy bufflarını.

hee abi saoLasn tmm dir primary deme eu oLsaydım o dedıkLerıme koymam Lasmdı deme yine tşkLer abi bide bu konuyamı ekLenecek ne samna ekLenır???

Evet eu olsaydın secondaryye eklemen gerekirdi. Bu konuya değil download konusuna eklenecek.

Clientless'ten oyuna girebilen var mı ? Bende old clientless version hatası veriyor

Kadeş ben ibotu yükledim.run client dedim.ondan sonra silkroad açıldı chara girdim.bot ayarlarını anladığım kadarıyla yaptım.ondan sonra Start Bot dedim.ama orada (Weapon name is not set)yani(Silah adı belirtilmedi)diyo.Ne yapmam lazım???Acil yardım lütfen!..

Kadeş ben ibotu yükledim.run client dedim.ondan sonra silkroad açıldı chara girdim.bot ayarlarını anladığım kadarıyla yaptım.ondan sonra Start Bot dedim.ama orada (Weapon name is not set)yani(Silah adı belirtilmedi)diyo.Ne yapmam lazım???Acil yardım lütfen!..

Gerek videolu gerek resimli anlatımlar rehberler var biraz araştırsanız keşke :)

abi primarty yaptım yine oLmadı bu sefer 1st weopen diye hata verıyo basmıyo nasıL yapcam bide????

devil sipirit basmasını ıstıyorum skill yerinde gözükmüyor resimli olarak anlatırmısınız lütfen bekliyorum

Benim charı bicheon nuker.Elinde kalkanla sword war.Set 1st Weap'ı tıklayıp swordu seçiyorum.Set 2nt Weap'ı tıklayıp kalkanı seçiyorum.Start bot diyorum kalkan buffını basıyo sonra duruo cnawar flan seçmiyo yardımcı olursanız sevinirim?

Geri