• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

TMm abi ogrendım saoLasn Yine tyşkLer ederim hersy icin Thxxx:D:D:DD:

İlgililer neden her mesajı dikkate almıyor acaba? Clientless ile baglanamıyorum old clientless versiyon hatası veriyor. Anlamanız için kaç kere daha yazayım ?

Yeni versiyonu indirmesem niye burada bunu paylaşayım..

95 versiyonu kullan birşeyleri denemekten bu kadar aciz olmayın.

Benim charı bicheon nuker.Elinde kalkanla sword war.Set 1st Weap'ı tıklayıp swordu seçiyorum.Set 2nt Weap'ı tıklayıp kalkanı seçiyorum.Start bot diyorum kalkan buffını basıyo sonra duruo cnawar flan seçmiyo yardımcı olursanız sevinirim?

2. silah ayarı avrupa çarları içindir yani cleric bard gibi yan açılan skillerde kullanılır. seninki çin çarı olduğu için 2. silah ayarı yapman gerekmez yani kalkanı seçip set 2nt Weap tıklama. sadece 1. silah ayarını yap yeterli. Eğer o buffu kullanınca kasmıyorsa bufflardan çıkar onu öyle dene kasarsa kullanma onu.

Son düzenleme:
saqopa bende nukeym bende yaptım oLdu abi bşy dicem ya ben clinet acmadan gırmek ıstıyo old clientsss version diyo acmıoy
adszgle.png

Son düzenleme:
ben invonteryden silahı seçiorm.sonra start bot diorm olmuo:S

----------

silahı şeç flan dio weapon skill flan bişeler dio

merhaba arkadaşlar ibotta script'i yapıyorum start bot diyorum gidiyo kasıyo şehire döndüğünde herşeyini tamamlıyo ve scripti başlattığında kapıdan geçerken duvara gidiyo ''X'',''Y'' kayıyo ama arada bir yapıyor bi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar son update ten sonra edx loader ile oyuna giremiyorum hata raporu veriyor ve clenti kapatıyor ne yapmam lazım

slm benim sorunum bot kasarken yeni etkinlik HAPPY toplatıyorum bir kaç tane toplayınca ekran hatası veriyor sizce ekran kartını güncellemelimiyim ekran kartı ınte(R) güncellemem gerekiyorsa bunuda nasıl ypacagımı söylermisiniz hata aşagıda

Uploaded with ImageShack.us

ilginiz için şimdiden teşk.

slm benim sorunum bot kasarken yeni etkinlik HAPPY toplatıyorum bir kaç tane toplayınca ekran hatası veriyor sizce ekran kartını güncellemelimiyim ekran kartı ınte(R) güncellemem gerekiyorsa bunuda nasıl ypacagımı söylermisiniz hata aşagıda

Uploaded with ImageShack.us

ilginiz için şimdiden teşk.

SilkErrSender Dosyası gmye bot kullananları fln. bildirme dosyasıdır onun 1 harfini veya Silk Er Sender yap hata düzelecektir ve bann riski gm görmediqi sürece olmayacaktır .

----------

arkadaşlar son update ten sonra edx loader ile oyuna giremiyorum hata raporu veriyor ve clenti kapatıyor ne yapmam lazım
Aynı sorun bendede var kardeşim bilen biri varsa lütfen yardımcı olabilirmi ??

ibot a giriyorum run client diyorm hata raporu veriyor. oyunun açılma ekranı geliyor ordada disconnect fln yazıyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Tamamda bende edxLoader yok? :S

----------

Ben bi charı açtım o kasıo şuan 2.charımı kasıcam.O multiclient açmaya bkıorm ama bende exloader yok nası ayrlıcm?

Geri