• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Benim bi sorum var önceden 56+3 staff takıyodum kasarken bard bufflarını basıyo sonra tekrar eline staffı alıp kesmeye devam ediyodu.. sonra bugün oyundaki takvim eventinden magic popu aldım kırdırdım ve 52+3 sun staff çıktı haliyle havalara uçtum tabi :D ama bot kasarken bard bufflarını basıyo ama sonra eline staffı almıyo neden acaba nasıl çözebilirim?

merhaba arkadaşlar ibotta script'i yapıyorum start bot diyorum gidiyo kasıyo şehire döndüğünde herşeyini tamamlıyo ve scripti başlattığında kapıdan geçerken duvara gidiyo ''X'',''Y'' kayıyo ama arada bir yapıyor bi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

O takıldığı yerdeki kordinatları elinle takılmayacak şekilde düzenleyebilirsin.

Hayır.Skill Falan Ayarlıyorum Hiç bir Şekilde Atak Yapmıyor.Buff Basıyor,Vurmuyor Öylece Bekliyor.

S.a ben farm yaptığım charın otomatik canawara dalmasını istiorm.ama skiller kapalı skill olmadan skillsiz canawara sldramaz mı??

Tmm oldu çok saolasn.

----------

peki resci char nası res atcak?atak skillerine koyuorm canawara res atmaya çalışıo :)?

Eğer parti üyelerini resleyecekse alttaki konuya bak.

https://www.maxigamerz.com/f319/her...dekiler-nasil-reslenir-buyrun-resimli-105348/

lvl down için resleyecekse botun 2. sekmesinde others data tıkla sağda resser control var. skill bölümünderes skilini seçip alttaki add to ress skill tıkladığında buraya skill eklenmiş olacak. name satırına resleyeceğin çarın adını aynen yaz alttaki keep ressing kutusunu işaretle ress player tıkla.

Bi sorunum daha var malesef.. Düne kadar her şey güzeldi çok güzel kasıyodu bot.. ama bugün nolduysa 3-4 canavar kestikten sonra atak yapmayı bırakıyo.. canavarı seçiyo ama skilleri basmıyo.. neden acaba :S

Devil spirit kullanıyorsan ondan olabilir. Süresinin dolmasını bekle süresi dolduktan sonra başlat kasar.

quartis bende de aynı şekilde oluyodu.. devilin süresinin dolmasını bekle dolunca bot devili basar sonra dalmaya başlar.. yani bende öyle oldu..

Benimki O Değilmiş:S Clientlessle Giriyordum Baktım Mana+Bolt yok Ayar Yapmamışım.k.Bakmayın Sizide Uğraştırdım :(

Geri