• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

_ADas_QueeN_ Nickli Üyeden Alıntı
Hem devil kullanıp hem sorunsuz kasabilen var mı ?
Ben sorunsuz kasıyorum.:)

ben sorunsuz kasıyorm.buff bölümüne devili koydugum zaman hiç bir sorun yaşamıyor

ibot pandoradan cıkanlara saldırmıyor pandoradan cıktıgı ıcın mı yoksa elite oldugu için mi?

Benim sorunum botu çalıstırınca canawara saldırırken oyundan atıyo hiçbir hata vermiyor.

run client diyorum giriyorum oyuna 2 dk olmadan Run-time error '13': Type mismatch hatası alıyorum :(

Yardımlarınızı bekliorum :)

Clientless'te kasıyorum. Sıklıkla dc yiyorum. Botun en son versiyonu yüklü. Sizde hata yoksa benim internetimden kaynaklanıyor olabilir çözümü ne acaba deli olcam

Benimde bir sorum olucak bu ibotu çalıştırmak için hackshieli devre dışı bırakmak gerekiyormuş onun yoluda regeditten geçiyor ama benim pc win7 home premuım ve 64 bit regedit yazıp enterladığımda kayıt defteri düzenleme,yöneticiniz tarafından devre dışı bırakılmış hatası alıyorum.Bunun çözümlerini internetten araştırdım uyguladım ama gene olmadı bunun başka yolu varmı?Hackshieldi devre dışı başka bir yolla bırakabilirmiyim?

Benimde bir sorum olucak bu ibotu çalıştırmak için hackshieli devre dışı bırakmak gerekiyormuş onun yoluda regeditten geçiyor ama benim pc win7 home premuım ve 64 bit regedit yazıp enterladığımda kayıt defteri düzenleme,yöneticiniz tarafından devre dışı bırakılmış hatası alıyorum.Bunun çözümlerini internetten araştırdım uyguladım ama gene olmadı bunun başka yolu varmı?Hackshieldi devre dışı başka bir yolla bırakabilirmiyim?

buna gerek yok yaparsan oyun açılmaz

Turkhan sana teşekkür ederim !. çok gzl bi r mod sun benim sorunum 5 minutes yazıyor daha oyuna bile girmiyor patchden sora böle oldu inş.bu msjımı dikkate alırsın artık...

Pc ne virüs girmiş olma ihtimali çok yüksek aynı sorunu ben win xp de yaşamıştım gideremedim Trojen Remover ile taratmanı öneririm o düzeltiyo ama 2-3 gün sonra yine bozuluyo..

benim soruma cevap konuyu açan mod ??????????????????

bende 2 sorun vardı
botun scripti samardan başlıyor hotana gidip ordan winglere kasmaya gidicek ama hotana ışınlanınca duruyor bazende hotanda yeniden pot almaya felan çalışıyor
ikincisi yeni başladı bota start yapıyorum üzerinde herşey var mp hp silah kırık değil fakat kasma yerinde start a basıyorum sürekli retrun basıyor ve yine şehre dönmeye çalışıyor
bir çözüm arıyorum

winglrere samardanda gidebilirsin. birde teleport kodlarını kontrol et ibot anabölümde ibot teleport kodları var ordan sana lazım olanı scriptine ekle.

kasmak istediğin yerde starta basınca towna gidiyorsa önce botun 3. penceresindeki set area tıkla ondan sonra start bas

Geri