• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

aynısı bana oLuyo işte ama 2. charı acarken oLuyo tek actıgımda oLmuyo

----------

ben giriyomda 2. char acamıyom deLi oLcam ya kafayı yıcem

edxSilkroadLoader5 ile açtım 3 tane silkroad normalde 6 ya kadar şehre gitmediğim sürece hiç kasmazdı şimdi 2 silkroad a kadar düştüm açtığımda dc yemeden en fazla 10 dk oynayabiliyorum acaba sorun loaderdemidir yoksa Kaspersky antivirüs kullanıyorum omu yapıyor

----------

biraz önce botla 1 kez girmeyi başardım girdikten 10 dk sonra birden oyundan attı o andan sonraki bütün denemelerimde resimdeki hatayı verdi MediaPatcher ile ip leri değiştirdim gene aynı hatayı veriyor acaba budamı genel bir sorun :S

Uploaded with ImageShack.us

Ben bu güne kadar sorunsuz giriyordum ibottan ama demin girerken tam açılcak (You have disconned the server)diye bir hata veriyor.Acil yadım edermisiniz lütfen!!:??

dostum yarım saattir herkes hata alıyor hatta daha fazla bi zamandır bu genel bir hata i bot u yaratanlar fixler yakında.

Hmm anladımda fixler yakında derken?:)

----------

Ve ayrıca ben normal silkroad'danda giremiyorum.Start gelmiyor.İbottan giriyordum hep şimdi normal silkroaddada start gelmiyor?

-Yeni şürüm gelmiştir .

"- Added check attendance" bu ne oluo ?

Arkadas.Lar. Sonunun Nedeni deyden kaynaklanıyo söliye bilirmisiniz.

'' Run Client '' Dedikten sonra silkroad. açılıyor ama . ekran gelmeden .
" Sunucuyla olan bağlantınız kesildi " Diye bi uyarı çıkıyor . admin yardımcı olursa sevinirim en azından ufak bir bilgi de yeterLi

bende dc problemi var kasmaya başladıktan sonra 10 dk sonra filan dc veriyor bot.Bunun çözümünü bilen var mı?

dünkü sorun şuanda var acaba sadece bendemi genelmi ? servere bağlanmadan ortaya gelen amblemde sunucuyla bağlantı kesildi diyor . cvp verirseniz sevinirim .

dünkü sorun şuanda var acaba sadece bendemi genelmi ? servere bağlanmadan ortaya gelen amblemde sunucuyla bağlantı kesildi diyor . cvp verirseniz sevinirim .

Bu çıktığı zaman oyunu normal açınca start geliyorsa anlayınki genel bir sorun vardır düzelmesini beklemek lazım. Eğer start gelmiyorsa phmediapatcherle media yı patchleyin soonra normal açıp atartın geldiğini kontrol edin.

ibot la penon taxi yapıyorumö ama otomatik para toplama varmı acil yardım edermsniz lütfenn saolun

id pw girerken daha çara girmeden you have been disconnetced yani oyuncuyla bağlantınız kesildi dior :S

Geri