• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Eğer parti üyelerini resleyecekse alttaki konuya bak.

https://www.maxigamerz.com/f319/h...esimli-105348/

lvl down için resleyecekse botun 2. sekmesinde others data tıkla sağda resser control var. skill bölümünderes skilini seçip alttaki add to ress skill tıkladığında buraya skill eklenmiş olacak. name satırına resleyeceğin çarın adını aynen yaz alttaki keep ressing kutusunu işaretle ress player tıkla.

Eyw.Saolasn.Teşekkürler...

oyuna botla girdigim zaman error-chardata 34A6 ve error -htd 34A6 status logda cıkıyor. Charın nickini görmüyor. sorun ne?

Yha ben son bi soru daha sorcam ama.:)bu happyleri önceden topluodu.şimdi toplamıo toplama ayarlarındanda herşeyi toplamayı ayarladığım halde toplamıo ndn olablr?

----------

Ndn olablr?nası ayarlıcm yrdm edrsnz svinirim.tşkkrler...

Toplama ayarında dont pick event item işaretli ise işaretini kaldır normalde iyi topluyo.

oyuna botla girdigim zaman error-chardata 34A6 ve error -htd 34A6 status logda cıkıyor. Charın nickini görmüyor. sorun ne?

Ben de devil kullanıyorum ama süresinin dolmasını beklemem gerekiyormuş hangi süre? yeni bastım 6 günden inmesini mi beklicem? Bir de devili kasaya koyuyor..

Diğer versiyonlar 95b 95 derken?=)

----------

heh oldu tmm çok saolasn.kaç gndr sanada çok soru sordum ama bot konusunda hiçbi bilqim yok ve oyunuda brkmştm yeniden bşladım onun için.:)tekrardan saol...

ibot scirpt le ilgili bişey soracağım şimdi ben ong taxi yaptığım için kullanıyorum herşey tamam atcıdan başlıyor script son yere geldiğinde at ustunden inmiyor onu nasıl duzelte bilirim ?

berkcan123

Kullandığın script kodlarının sonuna kill kodunu yaz kaydet.

_ADas_QueeN_

Devil kullanınca duruyor devilin geri sayım süresi bitince kasmaya başlar sen elle devili basma kendi bassın.

limons

öyle bi özelliği yok botun bastıramazsın.

Geri