• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

2i8uh5t.png

böyle bi hata alıyorum kasaya girdiğim zaman neden olabilir acaba?

Kasandaki bir itemden dolayı olabilir kontrol et kasadaki itemleri başka çara aktarmayı dene. Aynı hatayı ben forgotten worlda gidince alıyorum tekrar açınca sorun olmuyor.

arkadaşlar benim win 7 delirdi artık ne normalden ne i bottan girebiliyorum sroya
önceden 5 car açardım sorun olmuyodu şimdi sadece clientless le girebiliyorum
sroyu hem normalden açmıyor hemde i bottan girince 5dakkada dc yiyor pc ye vurmamak için kendimi zor tutuyorum..

Alttaki programı silkroadın içine at aç patch tıkla ve tamam tıkla sonra sroyu normal aç start gelince bottan aç.

Hotfile.com: One click file hosting: PHMediaPatcher.rar

Slm arkadaslar. Ben botun en güncel sürümünü yükeldim wiz de silah deisiyor ama xbow chara gecınce sılah deısmıor yardımcı olabıllecek varmı ?

Kasandaki bir itemden dolayı olabilir kontrol et kasadaki itemleri başka çara aktarmayı dene. Aynı hatayı ben forgotten worlda gidince alıyorum tekrar açınca sorun olmuyor.

Alttaki programı silkroadın içine at aç patch tıkla ve tamam tıkla sonra sroyu normal aç start gelince bottan aç.

Hotfile.com: One click file hosting: PHMediaPatcher.rar

kardes sağol bu sorun yüzünden kasamıyordm charı account-bound itemler flan wardı yen bi char açıp onunla aldım kasadan ve sorun düzeldi 7/24 kasabilecem artık sağoll :)

EWt bir cogu banlanmadıgını dusunuyor paralı botun bılmıyorlrkı oyun olmasına ragmen her işinin resmi oldugunu :D
1de auto buff verebiliyor ole bı farkı Warriorler kullanıor ozellkle

----------

Tmm dır duzeldı Sagolun arkadaslar herkeze slmlar

Ben nedense 2. silahı seçip buff almayı yapamadım hala :S Ergin'in anlattığı gibi inventory den silahları seçtim 1. slota koydum. Deneme amaçlı cleric rodu alıp kutsal sözcük yani holy world olması lazım atmasını istedim. 2. silahı alıyor gayet güzel fakat buffu basmıyor. Elime basıyorum yedek silahı alıyorum alınca gene cleric rodu alıp bekliyor anlamadım niye böyle :S

halletim tşkler

Son düzenleme:
Selam Arkadaşlar Benim içinden çıkamadığım sorunum şu.
bot kasma alanının son noktasına geldiğinde scriptteki kayıtlı olan son kordinatın 1x veya 1y düzleminden eksik noktada durması. Örnek olarak:
(5419,735) kayıtlı olan kordinata, (5419,734) veya (5420,735) kordinatında durması gibi.
bu durumda bot eksik kordinatta duruyor ve kasmaya başlamıyor, başlamadığı gibi hp potuda içmiyor ve ölüp yeniden şehire ışınlanıyor ve bu böyle tekrar ediyor. Kasmaya başlaması için o noktada benim yeniden start bot butonuna basmam gerekiyor. eğer şans eseri kayıtlı olan kordinata gelirse kasmaya başlıyor.
bu sorunu bir türlü çözemedim yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Dediğin gibi kordinatlarda yürürken falan böyle oluyorda böyle bişey önceden yoktu bu gün bende bi defa rastladım acaba ondanmı tam emin değilim. Biraz kullanalım ne olduğu ortaya çıkar.

Selam arkadaşlar
Benim sorunum sadece 1 charıma özgü o char a girnce ısro-ibot.....tekrar yükleyiniz fln diyo hata veriyo.tam ama girdim adam görüncekken dün daha giriyodum.ama sabahtan beri böle yardım
ibotu sildim tekrar kurdum
loaderle denedim
botun kendi run client denedim.
cliensiz denedim ama hep aynı hata yardım.... sadece bu chara özgü diger charlara normal takır takır giriyo

İBOT BAf BASMIYOR (((( YARDIMM )) HELP

ibotum baf basmıyor... skıller geliyo baf lar geliyo ama baf açmıyor canavara atack yapıyo herşey normal çalışıyo ama bi tek sorun baf basmıyor yardım

baf ları yerleştiriyorum silahın adını felan yazı yom gine gelmiyo .... YARDIm

ibotum baf basmıyor... skıller geliyo baf lar geliyo ama baf açmıyor canavara atack yapıyo herşey normal çalışıyo ama bi tek sorun baf basmıyor yardım

Bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalaşayım. Yedek silahının 1. slotta olmasına dikkat et. Silah isminin ve buff isminin doğru olduğuna emin ol. ( Ben biliyorum diye geçme bir anlık dikkatsizlikten kaynaklanabiliyor ) Zaten manası yetmiyodur gibi ufak şeyleere hiç girmiyorum :P Bunlar değilse normalin üstünde bir problem yaşıyorsun demektir.

Merhaba ben botu eksiksiz hallettim herşey tamam ama benim bot herşeyi kullanıor buff ları basıor saldırıor ama 5 canavardan sonra tık duruor sonra tekrar başlıor ne yapabilirm bu soruna lütfen yardım ....

*Error-(LaunchNow)sro_client.exe directory not set
*Error-Please edit srodir.ini and set the proper directory
*Error-SRO_Client not found
Bu Hatayı Veriyor srodir dosyasını editleyincede ibot çalışmayı durdurud diyor ne yapmam lazım ?

Ben windows 7 kullanıyorum hide bot dediğimde geri getiremiyorum ?? lütfen yardım edin ..

sa ibot hata veriyo acılmıyo hata veriyo eksik dosya diyor yardım pls

Selam arkadaşlar
Benim sorunum sadece 1 charıma özgü o char a girnce ısro-ibot.....tekrar yükleyiniz fln diyo hata veriyo.tam ama girdim adam görüncekken dün daha giriyodum.ama sabahtan beri böle yardım
ibotu sildim tekrar kurdum
loaderle denedim
botun kendi run client denedim.
cliensiz denedim ama hep aynı hata yardım.... sadece bu chara özgü diger charlara normal takır takır giriyo

Hediye aldığın sos item takı varsa onu npc ye sat.

Silahın adını elle yazıyorsan yanlış olabilir resimdeki şekilde yap.

*Error-(LaunchNow)sro_client.exe directory not set
*Error-Please edit srodir.ini and set the proper directory
*Error-SRO_Client not found
Bu Hatayı Veriyor srodir dosyasını editleyincede ibot çalışmayı durdurud diyor ne yapmam lazım ?

Botu oyunu kapat srodir dosyasındaki yazıları sil silkroad sende nerede kurulu ise o klasörün adresini yaz C:\Program Files\Silkroad silkroadı normal kurduysan bunu içine yaz kaydet kapat tekrar botu aç.

Ben windows 7 kullanıyorum hide bot dediğimde geri getiremiyorum ?? lütfen yardım edin ..

Sağ altta saatin yanında ibotun simgesi var ona çift tıkla gelir.

sa ibot hata veriyo acılmıyo hata veriyo eksik dosya diyor yardım pls

Hatanın resmini buraya eklersen iyi olur ona göre çözüm sunabiliriz.

Geri