• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

saol abide editle nasıl oluyorr fazla pc kullanmayı bilmiyorum... :(( ayrıca abi bn framework 3,5 programını kurarken kurulum hatası alıyorum framework 4 indirdim onunda bi etkisi olabilirmi..

Son düzenleme:
auto pt yapıorum pt ye gelenleri kabul etmiyor ne yapabilirim arkadaşlar yardım??? Auto reform kısmındaki bütün işaretlemeler de işaretli????

ne tür bi parti yapıyorsun 4 lü mü ong taxi falan mı

saol abide editle nasıl oluyorr fazla pc kullanmayı bilmiyorum... :((

ibotu açtığın klasörde srodir dosyası var onu aç içindekileri sil, içine silkroadın kurulu olduğu klasörün adresini yaz. yani alttaki adresi yaz kapat ve kaydet.

C:\Program Files\silkroad

Son düzenleme:
tmm abi saol deniyecem... inş olur :((

----------

vallaha abi çok denedimmm olmuyo yaaaa... :(( pofff :(

[sıze="2"]
silkroad dosyasına gir fotosunu çek yardımcı olayım.
[/sıze]

fotosunu çekicek bişey yok ki ilk sayfadaki auto pt kısmından pt yi kuruyorum pt ye gelenleri bot almıor
yeni sürüm gelmeden önce alıodu. Yeni sürüm geldikten sonra almamaya başladı

Yeni gelen event mob'una botun saldırmamasını istiyorum öyle bir seçenek var mı?

1 işaretlersen dimension pillar a dalmaz

2 snow slave lara dalmaz ama snow slave lara dalmazsa etrafta monster çıkmaz işaretlememen daha iyi olur.

bu yeni cilentte botu çalışdıran varmı biri bana yardım esin lütfen :S:S:S

----------

ya lütfen biri yardım ed sinnnnnnnnnnnnn lütfen pls

----------

selam kardeş

bu yeni cilentte botu çalışdıran varmı biri bana yardım esin lütfen :S:S:S

----------

ya lütfen biri yardım ed sinnnnnnnnnnnnn lütfen pls

----------

selam kardeş

Bot zaten çalışıyor botla ilgili tüm konuları oku herşeyi gerektiği gibi yap şimdi herşeyi sana baştan anlatacak olursak akşama bitmez.

Benim merak ettiğim şey; bu bot ücretsiz ve sbot ve isrobot'dan daha kullanışlı/kapsamlı olduğu halde neden daha az kullanılıyor yahut neden insanlar özellikle para verip bot alıyor?

şimdide bu hatayı veriyor

İbotun klasörünü aç sonra srodir.ini dosyasını aç

ordaki tüm yazıları sil ve verdiğim kodu yaz.

C:\\Program Files\\Silkroad\\

sonrada keydet.

Bu şekilde %100 olması gererkir.Olmassa sen bir hata yapmışsındır.Ö.m den msj at teamviewerden bakarız.

Silkroadı C:\Program Files\Silkroad\ adresinden başka yere kurmuşsan o kurduğun klasörün adresini yazmalısın D:\oyunlar\Silkroad\ olabilir mesela her nereye kurduysan dikkat et.

Merhaba benim sorumum botta giant moblara gelince silahı takıp bless basmasını istiyorum böle bi ayar varda ama bastıramıyorum ekliyorum oraya olmuyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Geri