• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

arkadaslar ben ibotu yükledikten 2 - 3 gün sonra şu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim
hataa.jpg
bir kaç kere daha aynı hata ile karşılaştım pc ye c - d format atıyorum düzeliyor ama ibotu yükleyince yeniden bu hatayı almaya başlıyorum :( ibotu yükledikten 1 - 2 gün sonra normal silkroad.exe den bile açamıyorum diğer sitelerdede biraz araştırma yaptım kimse çözümünü bilmiyor ama şansımı deneyim dedim :)

Altta verdiğim linkteki dosyayı indir silkroadın içine at ve aç patch butonuna tıklayıp tamam tıkla sonra silkroadı normal aç start gelince botu açmayı dene.

Hotfile.com: One click file hosting: PHMediaPatcher.rar

Yha ben botu indirdim.Run Client diyorum 2 tane hata weriyo. (Server Signatura 01)iyo sonra(Sunucuyla Olan Bağlantınız Kesildi)diyo.Naıl yapabilirim?Lütfen yardım??

İnternet yavaş olabilir. yukarda verdiğimi sende dene. silkroadı botsuz normal aç start geliyormu.

arkadaslar ben ibotu yükledikten 2 - 3 gün sonra şu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim
hataa.jpg
bir kaç kere daha aynı hata ile karşılaştım pc ye c - d format atıyorum düzeliyor ama ibotu yükleyince yeniden bu hatayı almaya başlıyorum :( ibotu yükledikten 1 - 2 gün sonra normal silkroad.exe den bile açamıyorum diğer sitelerdede biraz araştırma yaptım kimse çözümünü bilmiyor ama şansımı deneyim dedim :)

Kardeş o hatayı bende yaşadım.O amvo virüsü.Flash bellek,yerel disk c,d farketmez.1 tane bile dosya kalmasın hespini formatla yoksa hatayı tekrar alırsın dırmadan.1 tane metin belgesi bile kalmamalı.Yoksa bu ahtayı alırsın.

Yha ben botu indirdim.Run Client diyorum 2 tane hata weriyo. (Server Signatura 01)iyo sonra(Sunucuyla Olan Bağlantınız Kesildi)diyo.Naıl yapabilirim?Lütfen yardım??

Seninkine gelince.Botu tekrar kurmayı dene.Silkroad updatelerin tam olduğunda emin ol.Ama en rahat benim açtığım konudan bak orda dtaylı bir şekilde anlattım.EdxLoader ile kullanabilrisin.

https://www.maxigamerz.com/f319/ibot-sorunsuz-multiclient-acma-resimli-anlatimguncel-101012/

kardeş benim sorunum oyundan atma internet hızında bişey yok fakat oyuna giriyo buffLarı basarken çok hızLı bi şekiLde crossbowu takıo sonra bardı takıo crossbowu takıo bardı takıo derken çat oyundan atıo acayip takılıo bu yüzden kasamıyorum Lütfen yardım et...

ahmet_bahadir. Kardeş Upload.Gen indirilmiyor neden olabilir?

MediaFire'den indir

----------

kardeş benim sorunum oyundan atma internet hızında bişey yok fakat oyuna giriyo buffLarı basarken çok hızLı bi şekiLde crossbowu takıo sonra bardı takıo crossbowu takıo bardı takıo derken çat oyundan atıo acayip takılıo bu yüzden kasamıyorum Lütfen yardım et...

Oyundan attıktan sonra ne gibi bir hata veriyor ?Resimde çekersen yardımcı olabilirim.

Kardeş hata vermiyo Disconet From the server yazıo botun status Log bölümünde ama oyunda dc vermiyo çat die kapanıyo oyun

Yha kardeş çok soru sordum ama :D ben botu silip tekrardan yükledim.run client diyorum hiçbişe gelmio ekrana.srodir dosyasınıda düzelttim.ndn olablr?

----------

yha yardım lütfen!!

Kardeş o hatayı bende yaşadım.O amvo virüsü.Flash bellek,yerel disk c,d farketmez.1 tane bile dosya kalmasın hespini formatla yoksa hatayı tekrar alırsın dırmadan.1 tane metin belgesi bile kalmamalı.Yoksa bu ahtayı alırsın.

Seninkine gelince.Botu tekrar kurmayı dene.Silkroad updatelerin tam olduğunda emin ol.Ama en rahat benim açtığım konudan bak orda dtaylı bir şekilde anlattım.EdxLoader ile kullanabilrisin.

https://www.maxigamerz.com/f319/ibot-sorunsuz-multiclient-acma-resimli-anlatimguncel-101012/

denedim onu ben 2 3 kere format attım pc ye deep freeze filanda kurulu nası oluosa o virüs anlamıorum bi türlü :S

Yha kardeş olmuo yeniden yükledim srodir dosyasınıda tam olarak ayarladım.run client diyorum öylece bekliyo nası düzeltebilirim?

şehre gittikten sonra kastığımız yere otomatik olrak gitmiyor

Serversignature 01 hatasının şimdilik tek çözümü EdxLoaderdır saol Kardeşim önerin için :sevgi

Geri