• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

kolay gelsin , ben run client basıom ve hata raporu alıyorum çözebilen vrmı

çarı kasarken sürekli buff basıyor sorun nedir acaba ?
kırmızıyla işaretledigim buff u 2 vuruyo 6 buff u basıyor
adszbli.jpg

run clientle çift çar açma olasılığım varmı ??

2 tane sro kurup yapsak durum değişmezmi ?
Neden bu kadar çok Run Client'ten girmek istiyorsun ki? EdxLoader kullan.Ama clientless ile isitedğin kadar char açabilirsin.Tabi pek ideal olabileceğini sanmıyorum.

VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner (1/43)

Yahu herkes trojan var diyor.43 tane antivirüsten adı sanı belli olmayan bi antivirüs prgramın içinde virüs buldu diye herkes ayağa kalktı.Koskoca elitepvpers virüslü bir dosyayı paylaşırmı arkadaşlar.Ben bu loaderle ne charlar açtım hiç bişey olmadı.Aman arkadaşlar.Boş yere milleti korkutmayalım ;) !!!

Neden bu kadar çok Run Client'ten girmek istiyorsun ki? EdxLoader kullan.Ama clientless ile isitedğin kadar char açabilirsin.Tabi pek ideal olabileceğini sanmıyorum.

VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner (1/43)

Yahu herkes trojan var diyor.43 tane antivirüsten adı sanı belli olmayan bi antivirüs prgramın içinde virüs buldu diye herkes ayağa kalktı.Koskoca elitepvpers virüslü bir dosyayı paylaşırmı arkadaşlar.Ben bu loaderle ne charlar açtım hiç bişey olmadı.Aman arkadaşlar.Boş yere milleti korkutmayalım ;) !!!

hyr ama bnm internet 10 seniyeline gidiyo bazen o açıdan :D

bide clientless de mapları açtım yarım yarım bende ?
sros.png

Son düzenleme:
bide son olarak : ben w7 kullanıyorum , hide bot dediğimde aşağıdan tekrar getiremiyorum uyumluluğuda yaptım ama olmuyor . Şimdiden teşekkürler

şehirde alışveriş yaptıktan sonra kastığı yere oto gitmiyo nedendir acaba???

İbot media pk'mı update'liyor sanırım ve launchera tıkladığımda the server is underground bla bla hatası alıyorum ne yapıyım ?

Ibotu acınca critikal eror hatası verio lutfen yardımcı olun

ibo tıkyınca critakal hatası verio lutfen yardım edin..

iyi akşamlar bnm botum oto pt kurmuyor herşeyi ayarladım pt kurmuyor oto form yapmıyor oto form yaparsada gelen kişileri oto kabul etmiyor yardım lütfen ??

iyi aksamlar ibot a bırakıyorum belli bir süre sonra kendimi townda buluyorum bunun ayarı varmı acaba yani hic towna gitmeden kasma sansımız varmıdır ? veya towna gidiyo madem geri dönmesini ayarlıyabiliyormuyuz ?

Benm Problemim Biras Tuhaf :crw: Bn EdxSilkroadLoader5 adlı programı kurdum fakat launch diyince sro_client bi gösterio kendini ama sadece gösterio elletmeden gidio :(
Buda Foto

:jil: Bi Çözümü Yokmu Bunun Artık Kafayı Yicem :saw:

Loaderde NOP hackshield (İsro/kasro) var onun işaretini kaldırıp açmayı dene.

Geri