• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Merhaba benim sorumum botta giant moblara gelince silahı takıp bless basmasını istiyorum böle bi ayar varda ama bastıramıyorum ekliyorum oraya olmuyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bless spelli buff bölümünde hem secondary hemde giant/pt bölümüne eklemelisin ikisinede eklersen giantlarda ve partylerde blessi basar sadece giant/pt bölümüne eklersen basmaz.

TABXTL32.OCX Hatası var yardımcı olurmusunuz ?

İbotun dizinindeki "iBot_Necessities" adlı klasörü açın.Daha sonra işletim sisteminiz xp ise "regOCXFiles_winXP.bat" dosyasını açıp tüm uyarılara evet diyin.Eğer işletim sisteminiz Win7 ise "regOCXFiles_win7.bat" dosyasını açıp tüm uyarılara evet diyin.Sorununuz düzelecektir.Eğer sorununuz yine düzelmmesse ö.m atabilrisniz.

İbotun dizinindeki "iBot_Necessities" adlı klasörü açın.Daha sonra işletim sisteminiz xp ise "regOCXFiles_winXP.bat" dosyasını açıp tüm uyarılara evet diyin.Eğer işletim sisteminiz Win7 ise "regOCXFiles_win7.bat" dosyasını açıp tüm uyarılara evet diyin.Sorununuz düzelecektir.Eğer sorununuz yine düzelmmesse ö.m atabilrisniz.

Vista :)

Merhaba ben silah değiştiremiyorum buff için wizzardım ve recovry divisonu kesinlikle açmam gerek ama açamıyorum çünkü silah değişmiyor silahın adını yazıyorum yinede olmuyor xS

Son düzenleme:
snow slave lara dalmazsa kasamazsın zaten bırak dalsın dalmayınca hep onlardan çıkıyo normal monster çıkmıyor.

su event bitsede kurtulsak valla ya :) sp kasıyorum bunlara dalıor char mob kesemior bunlar yüzünden :S

Evet event bitinceye kadar ergin abinin dediği gibi event moblarına daldırmakan başka çare yok. :)

ibotta str ınt verme özellği var fakat skil upllamayı göremedim ... clientless le giriyorum acaba böyle bi özellik var mı ?

ibotta str ınt verme özellği var fakat skil upllamayı göremedim ... clientless le giriyorum acaba böyle bi özellik var mı ?

gabı düşürmek için sadece mastery uplayabilirsin kullandığın skillerin altında bir buton olacak eğer yanılmıyorsam arzu edersen resim eklebilirim

ek: en fazla bir lvl olmak üzere lv atladığında otomatik mastery uplama emride verebiliyorsun her skill mastery için bir tane...

Botu sil.Gereken tüm programları ana konudan yükle.Sonra botu tekrar kur olmassa ö.m at halledeyim.

arkadaslar ben ibotu yükledikten 2 - 3 gün sonra şu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim
hataa.jpg
bir kaç kere daha aynı hata ile karşılaştım pc ye c - d format atıyorum düzeliyor ama ibotu yükleyince yeniden bu hatayı almaya başlıyorum :( ibotu yükledikten 1 - 2 gün sonra normal silkroad.exe den bile açamıyorum diğer sitelerdede biraz araştırma yaptım kimse çözümünü bilmiyor ama şansımı deneyim dedim :)

Son düzenleme:
Yha ben botu indirdim.Run Client diyorum 2 tane hata weriyo. (Server Signatura 01)iyo sonra(Sunucuyla Olan Bağlantınız Kesildi)diyo.Naıl yapabilirim?Lütfen yardım??

Geri