• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

İbot ile oyuna giriyorum 5 dk içinde öyle kalıyor Görev Sonlandır a geliyorum ibot yanıt vermiyor çıkıyor. Ayrıca Normal Client ile açmayı deniyorum ve bana Server'lar Check iken verilen yazı geliyor :(

İbot ile oyuna giriyorum 5 dk içinde öyle kalıyor Görev Sonlandır a geliyorum ibot yanıt vermiyor çıkıyor. Ayrıca Normal Client ile açmayı deniyorum ve bana Server'lar Check iken verilen yazı geliyor :(

Öyle olduğu zaman düzeltmek için altta verdiğim programı silkroadın içine at ve patch tıkla tamam de kapat ondan sonra silkroadı normal aç start gelecektir gelince ibotu aç.

Hotfile.com: One click file hosting: PHMediaPatcher.rar

hata verio bi arkadasda bnde exp var sorunsuz kullanıom ama win7 de hata veriomuş

İbotun ana klasörüne aç.Sonra iBot_Necessities klasörünü aç.Sonra regOCXFiles_win7.bat dosyasını çalıştır.Tüm uyarılara Tamam de.Sorun düzelir.Zor bişey değil.

Eğer onunla bununla uğraşmak istemem dersen.Direk burdan Library Files setubunu indir ve kur.Sorun düzelir. ;)

Saygılar...

can't create file transfer manager!
Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now... try a few minutes later

bu hatayı alıyorum bılgısayarım win 7 yardım lutfen

client açılmıyor run clientten sonra
93642471.png
böyle kalıyor

Senin silkroad nerede kurulu ise o yolu yazmalısın. Doru yaptıysan başka yerde eksik vardır. Önceden botu kullandınmı hiç?

işletim sistemim vista,

oyundan run clienmt yapıp oyuna girince charda starta bastığımda ibot kendını kapatıyor.

dolayısıyla loading yeri yuklenınce dc

----------

edx loader 5 le yaptım

ama bu ibot onu 127.0.0.1'e ve portu 16000 'e ayarlamış

onu ben ayarladım ama yinede loaderde son2 portu 127.0.0.1 olarak gözüküyo.

o yüzden olabilirmi?

işletim sistemim vista,

oyundan run clienmt yapıp oyuna girince charda starta bastığımda ibot kendını kapatıyor.

dolayısıyla loading yeri yuklenınce dc

----------

edx loader 5 le yaptım

ama bu ibot onu 127.0.0.1'e ve portu 16000 'e ayarlamış

onu ben ayarladım ama yinede loaderde son2 portu 127.0.0.1 olarak gözüküyo.

o yüzden olabilirmi?

ya benım soruna bakın bi ya XD

Hayır İlk defa kullanıyorum.Silkroad C'de bende C'yi yazıyorum.

İbotla ilgili diğer konulara bak kurmadığın programlar varsa kur ilk defa kullanacağın için eksik yaptığın bölümler vardır kullanım ayar rehberine bak.

iyi akşamlar bnm botum oto pt kurmuyor herşeyi ayarladım pt kurmuyor oto form yapmıyor oto form yaparsada gelen kişileri oto kabul etmiyor yardım lütfen ??

1. Party türünü seç
2. 3 seçeneğide işaretle
3. Form party tıkla ve save stting tıklayarak ayarlarını kaydet.

Merhaba , Benım 40 Level Bow Charım Var , PC Dandik Olduğu İçin CLientless Özeliğinden Açıyorum Ama Kasma Alanına Giderken Veya Yolda İken Buflarını Basmıyor Napabilirim Buf Skilinide Ayarlı Şuanda Sanrm ^^ Şimdiden TŞk'ler .

Geri