• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Yaptım Yine Olmadı :S Bide O İnvertory 1 deki silah olmadıgı ıcın :D sılah ısmını boş bıraktım ondan olaıblırmı ?

öncelikle paylaşım için teşekkürler...

ben programları vs. kurdum botu açık run clienti tıkladıgımda oyun açılıyor fakat önce ibot hata raporu geliyor ardından çar açılır açılmas dc yiyor. :cry:
yardım ederseniz sevinirim...

öncelikle paylaşım için teşekkürler...

ben programları vs. kurdum botu açık run clienti tıkladıgımda oyun açılıyor fakat önce ibot hata raporu geliyor ardından çar açılır açılmas dc yiyor. :cry:
yardım ederseniz sevinirim...

Fotoğraf eklersen yardımcı olabiliriz..

Merhaba arkadaslar ıbot 2 saattır kafayı yedırttı bana karakterı secıyorum anında hata raporu gonderme cıkıyor ıbot ve clıent cokuyor.normal clıentle gırıyorum sorun olmuyor ustumdekılere baktımda farklı bı ıtem ne var dıye anlıyamadım yardımcı olursanız cok sevnırım

Bu aralar herkes bu sorunu yaşamaya başladı. Programları yeniden ükleyin çarın ayarlarını silin tekrar açın. Belli bi çözümü yok şu an.

yok ya denedım smdı dıer charla grnce bı sorun olmuo ama asıl charma grnce dc oluyrm ustmde Long scissors var sdce bırakamyrm onuda :S

----------

sorunu hallettim.sorun sundan kaynaklanıyormus ; görev yaptıgın zaman verilen takı silahlar vb.. itemler i ibot acıkken alamıyorsunuz bir hata yuzunden item verilemedi diyor bende almak ıcın botu kapatıp gırıp almıstım sonra ibotla girmeye calıstıgımda ibot cokuyordu bende sorunun o oldugunu tahmın ederek o itemi sattım ve sorun cozuldu guzel bi itemden olduk ama napalım botsuzda olmaz :)

Aynı hesapta başka çar açıp ona atsaydın. Bu arada ne görevnin itemiydi?

bu ynı eklenen gorevlerden level 30 itemı gorevıydı. aklıma gelmedi o dedigin :D okadarda ii deilde bnm icin ii yni yenı basladıgım ıcın :D

Sbotan Alınan Scriptleri İbot'ta Kulanınca 140 Lara Giriyo -.- Clientless İle Acıyorum 2 Charı Napabilirim Acıba Pc dandik biras. şimdiden tşk'ler

Sorunum :

İbot acıyorum. Loader ile oyuna giriş yapıyorum. Herşey sitede anlatıldıgı gibi ayarlarımda hiçbir eksiklik yok.
Fakat charımı secip oyuna giriş yaptıgım anda ibot calısmayı durduruyor. Char dc oluyor. Birçok kişide aynı durumdan muzdarip.
Çözümü hakkında bir bilgisi olan paylasırsa sevinirim.

Teşekkürler.

Sorunum :

İbot acıyorum. Loader ile oyuna giriş yapıyorum. Herşey sitede anlatıldıgı gibi ayarlarımda hiçbir eksiklik yok.
Fakat charımı secip oyuna giriş yaptıgım anda ibot calısmayı durduruyor. Char dc oluyor. Birçok kişide aynı durumdan muzdarip.
Çözümü hakkında bir bilgisi olan paylasırsa sevinirim.

Teşekkürler.

Çara normal botsuz gir üzerindeki herşeyi boşalt öyle dene üzerindeki bir itemden dolayı olabilir.

çok ama çok teşekkür ederim dedigini yapıp görevden aldıgım itemi sattım ve ardından ibotu açtım 2 gündür sorunsuz olarak çalışıo .d.

merhaba ben autorelog'i kurdum ama çalışmıyor ne yapmalıyım yardım edin lütfen

merhabalar , kardeş ben ibotu acıyorum ve 1 bılemedın 2 saat sonra birden hepsi kapanıyor otomatik ibot yok oluyor acıba nedenini biliyormusunuz

Geri