• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbot Kullandıktan sonra silkroad açılmama sorununun çözümü [Phmediapatcher]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ALYANS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
38

ibotla girdikten sonra silkroada giremiyorsanız serverlar açık olduğu halde kapalıymış gibi "the server is undergoing or updates..." hatasını alıyorsanız alttaki dosyayı indirin rardan çıkarıp silkroadın içine atın.

İndirmek için tıklayın (Hotfile)

Alternatif indir (mediafire)

Virüs taraması

Dosyayı açın patch tıklayın sonra tamam tıklayın sorun düzelmiş olacaktır. Silkroadı botsuz normal açın start gelince botla ya da normal açabilirsiniz.

Son düzenleme:
buna gerek yoktu xD Force ezit deyince 5 sn bekleyın bot kapansın daha sonra normalde sılkroad acabılırsınız xD ben oyle yapıyorum hep

yada direk medianızın en başta yedeğini alın her hatada geri koyun.. çünkü bunu yapıncada bu sefer edxloaderde sorun çıkabiliyor en iyisi orj media.pk2 arkadaş.. teşekkürler ergin bey..

Gerek duymayanlar için gereksiz konu, gerekli olanlar için bu konu. ;)

Çook teşekkür ediyorum.İki saattir kafayı yedim.Ne İbot açılıyor,nede normal silkroad.Çok teşekkür ediyorum.Ve ibot neden açılmıyor?Öğrenebildiniz mi?

walla helal olsun Ergin xD hızır gibi yetişiyon forumdakilerin imdadına xD Hakkın Ödenmez

Ben indirdim onu.Sonra silkroadın dosyasınada attım.Açtım patch da dedim.Ama Media.pk 2 has been patched yerine,error loading media.pk hatası geliyor.Onu nasıl düzeltebilirim?

saqopa sro_client açık mı işlemlerde ? bilgisayarı kapatıp tekrar patchlemeyi dene istersen

yada direk medianızın en başta yedeğini alın her hatada geri koyun.. çünkü bunu yapıncada bu sefer edxloaderde sorun çıkabiliyor en iyisi orj media.pk2 arkadaş.. teşekkürler ergin bey..

bunun aynısını ben sorunlar ve çözümler konusundabi arkadaşa anlatmıştım ama neyse arkadaşın anlattığı gibi yapılırsa daha az zaman haranırve 2 saat media.pk2 nin updatesi ile uğraşılmaz

Emeğine sağlık güzel konu
:alkis

Oldu kardeşim çok teşekkür ediyorum...İnşallah en kısa zamanda ibotun düzelmesi dileğiyle:)

Her şeyi yaptım ibotu kapadım reset attım her şeyi denedim ama hala loading failed hatası alıyorum.

çok sağol işe yarıyor eline koluna emeğine sağlık

----------

aranızda şuan ibotun clientless özelliğini kullanan varmı?

ya çok saolun.ben internette araştırmayı akıl edemeyip her seferinde yeniden yüklüodm oyunu XDXDXDXDXDXD

Geri