• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbot Kullandıktan sonra silkroad açılmama sorununun çözümü [Phmediapatcher]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ilk önce bu sorun çıkmıştı bende. yardımınız ile düzeldi. ama şimdi de oyuna girer girmez dc yiyorum, oyuna girdiğim anda dc oluyor. bu sorunla karşılaşan ve çözen biri varsa lütfen yardım etsin... ne yapabilirim?

ilk önce bu sorun çıkmıştı bende. yardımınız ile düzeldi. ama şimdi de oyuna girer girmez dc yiyorum, oyuna girdiğim anda dc oluyor. bu sorunla karşılaşan ve çözen biri varsa lütfen yardım etsin... ne yapabilirim?

Çarı seçip start dedikten sonra dc oluyorsa çarındaki bir itemden dolayı olabilir botsuz gir bütün itemlerini depoya at varsa job itemi onuda çıkar depoya koy sonra dene. Çar ekrana gelmeden oyun açılmadan dc veriyorsa bir kaç saat içinde düzelir arada bir dene düzelince girer.

Çarı seçip start dedikten sonra dc oluyorsa çarındaki bir itemden dolayı olabilir botsuz gir bütün itemlerini depoya at varsa job itemi onuda çıkar depoya koy sonra dene. Çar ekrana gelmeden oyun açılmadan dc veriyorsa bir kaç saat içinde düzelir arada bir dene düzelince girer.
aynen öyle charı seçip start dedikten sonra dc oluyor.
charda ticket var bitek ondan başka anormal bir şey yok.

benim sorunumu kesinlikle çözdü emeğine sağlık kardeşim teşekkürler

PHMediaPatcher ı custom la yani (127.0.0.1 - port no 15778 ) ile patchlediğimde program işe yaramıyor yine aynı hata geliyor.
Default u da kullanmak istemiyorum çünkü ibotta çok sorun çıkartıyor. Başka bi seçeneğim var mı ?

PHMediaPatcher ı custom la yani (127.0.0.1 - port no 15778 ) ile patchlediğimde program işe yaramıyor yine aynı hata geliyor.
Default u da kullanmak istemiyorum çünkü ibotta çok sorun çıkartıyor. Başka bi seçeneğim var mı ?

----------

Tamam sorun çözüldü .

Zaten Turkan Ergin abinin konusundan alıp koymuştu oraya. Dikleşip durma herkese..

O verdiğim konuya Benim konumdan alınıp konuldu, PhotoShopCS nickimdi açmıstım o zamanlar bu 1,
Dikleştiğim yok uyardım sadece bu da 2, heryerde bilmişklik yapıp çıkıyorsun forumuna takıl mesajını at tartışma çıkarma..

Son düzenleme:
kim ne derse desin kardesim eline sağlık kendine özgü çözüm bulanlar bosuna mesaj yazmasın adam yardımda bulunmuş bizede tesekkur etmek kalır....

hata veriyor fakat media.pk2 hatası değil tam yüklenememiş falan diyor silkroad klasörünede attım olmadı yardım ederseniz sevinirim

Yaptım ama gene aynı hatayı alıyorum sunucu denetleniyor diyor vede giremiyorum !! ? :saw:

custom a patchlediğimde launcherden sroyu acarken server checkteymıs gıbı hata alıyorum cozumu nedır ?

Default'tan yapacaksın normal gireceğinde.
yanlış anlamışşın yada ben yanlış anlatmışım ibottan girmek istiyorum ve customa patchlıyorum ibotu kullanmak ıcın oncelikle launcherdan boş boş bekleyecek bır client acıyoruz ancak ben launcherı acamıyorum checktekı gıbı hata verıyor :angry:

Geri