• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

>> iBot Party Buff << / iPuffer - iBot's Auto Party Buff

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AKuT13

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2009
Puanı
61
qmyn40.png

Program ; ibotta şimdilik olmayan party buff özelliğini gidermek için yapılmıştır.

Çalıştırılması :
- Aşağıdaki adresten programı indirin
- İstediğiniz konuma taşıyın. ( ibot klasörü, belgelerim vb.)
- Vista ve Win7 kullanıyorsanız Yönetici ayarlarında çalıştırmanızda fayda var

Kullanımı :
(1) ile gösterilen yere Karakteriniz ismini veya herhangi bir isim yazın.Bu yazdığınız birazdan açılacak iBot'un pencere ismi olacaktır. (Ör: Cleric, Bard)
(2) ile gösterilen yerde "..." butonuna tıklayarak iBot.exe nin konumunu seçin. Ardından Load butonuna basın ve iBot'un açılmasını bekleyin.
(3) ile gösterilen kullanacağımız buffların isimlerini yazıyoruz ve yanında bulunan Use'a tıklıyoruz.
(4) ile gösterilen yerde ayarlamış olduğumuz buffların silah değişimi gerekliyse ayarlıyoruz ve Use'a tıklıyoruz.
(5) ile gösterilen bölmeden buffları basacağı zaman aralığını ayarlayacağız. (1000ms=1sn)
(6) ile gösterilen yerden ; sadece party'deki karakterlere buff atacağını ayarlayabilirsiniz.
(7) ile gösterilen bölüm ; Healing Orbit ve Mana Orbit için tasarlanmış. 'On' işaretleyip yanında bulunan listboxtan skill'i seçiyoruz. Ve en son ms cinsinden buff basma aralağını ayarlıyoruz. (Not:Bu bölüm sadece Healing Orbit ve Mana Orbit içindir)
(8) ile gösterilen yerden ayarlarımızı kaydedebilir ve programı başlatıp durdurabiliriz

23tfbsh.png

Skill 1 Use On : Daha önceden ayarlamış olduğumuz 1.Buff demektir. Yanında bulununan C1,C2,...,C8 ise Mavi ile işaretlediğim yere yazacağımız karakterlerin isimleri.

Örneğin ben 1.Buff'ı bütün karakterlere basmak istiyorum.Bunun için C1'den C8'e kadar olan kutucukların hepsini işaretlemem gerekiyor...

==================================================

Dakikayı milisaniye(ms)'e çevirmenizde yardımcı olacak site : < BURADAN >

Download v1.7a : http://silkroadbotzilla.si.funpic.de/iBot AutoBuffer v1.7a.exe

===================================================

iPuffer - iBot's Auto Party Buff ( -'ZahiD'- )

S.a ArkadasLar; Direk konuya gıreyım :) Bu Program iLe İbot Party buff yapabıLıyoruz hangı oyuncuya hangı buf gıtsın vs vs .Acıklamaya geceLım :)

AcıkLama : Son Zamanlarda ibot ile party üyelerini bufflarken sorunlar yasıyordum,bu kotu bir durumdu.bu durum dexe bana fikir verene kadar boyle kaldı.ipuffer %100 tamamlandı.Ancak 2-3 hafta boyunca kullanıcılar tarafından test edilecek.

İpuffer yaşam boyu lisans sistemine sahip olacak ve bu da demek oluyor ki her hafta ya da her ay ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

İpuffer sadece 2 dolar.Paypal ile odeme yapılabilir.

Özellikleri:
1-Party üyelerini mükemmel zamanlamayla bufflayabiliyor.
2-Bir party üyesi için maximum 10 buff eklenebiliyor.
3-Buff skilleri kaydedilebiliyor.
4-Özelleştirilebilir Erteleme(Ne olduğunu Çözemedim Tam olarak)
5-İbot ile birlikte kullanılabiliyor
6-Silahı otomatik değiştirebiliyor.
7-Buff Ertelemesini otomatik olarak tanıyabilir.
8-Bufflarken ibot otomatik olarak ibotu durdurup başlatabiliyor.
9-Karakter öldüğünde otomatik olarak durup başlıyor.
10-Karakter disconnect olduğunda otomatik olarak durup başlıyor.
11-Karakter kasma alanından uzak olduğunda otomatik olarak duruyor,menzile girdiğinde otomatik olarak başlıyor.
12-Tek tıklamayla tüm ibot pencerelerini otomatik olarak isimlendiriyor.
13-Yanındaki oyuncuları tek tıklamayla gösterebiliyor.
14-Herhangi bir destek skiliyle çalışabiliyor.
15-Otomatik resurrection ile çalışabiliyor.
16-Tüm işletim sistemleriyle çalışabiliyor.
17-Gizlenmiş ibot penceresiyle birlikte çalışabiliyor.
18-Clientless ile çalışabiliyor.
Ve Diğer birkaç küçük fonksiyon.

Versiyon:Beta
samplei.png

Ama Bu Program 2$ degerınde :) 2$ Yatırıyoz ondan sonra bıze bır CD' key tarzında bır urun kodu verıyorLar :)
Bu kodu gırıyoruz Programa ve Program LisansLanmıs oLuyor. Script iLe caLısmaz.

DownLoad : http://iPuffer.4shared.com

Moderatörün son düzenlenenleri:
kardes allah razı olsun senden heresin beklediği seyi yapmışsın cok teşekkürler inşallah herkesin amacını karşılar şahsen benimkini karşılar :)

----------

fakat su an ibot un 1.296 versiyonu yok :(

Teşekkürler Fakat üzülerek söylüyorum ki program stabil çalışamıyor ben cleric charda denedim program ibot üzerinde script çalıştırıyor yazilan skilleri ress skili olarak atiyor ondan sorun yok güzel düşünce fakat isimleri değiştiremiyor bir isimde takılı kaliyor :(

Zaten tam olarak ibota uygun yada uyumlu değil. Eklenti gibi düşünün bağımsız sorunlar çıkması çok normal. Bunu siz kurun olursa olur olmazsa deneme yanılma yoluyla daha verimli hale getirebilirsiniz.

Zaten tam olarak ibota uygun yada uyumlu değil. Eklenti gibi düşünün bağımsız sorunlar çıkması çok normal. Bunu siz kurun olursa olur olmazsa deneme yanılma yoluyla daha verimli hale getirebilirsiniz.

benim de amacım buydu zaten deneme yanilma sorunu gördüm ve yazdim,

Bu programı bekliyorduk evet inşallah herkese yarayışlı olur hayırlı olsun saolun

WoW:alkis Eğer buda tam olarak çalışırsa artık iBot en iyi bot olur.

yok artık bu ne ya bi ilk helal olsun güzel paylaşım :)

Geri