• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

>> iBot Party Buff << / iPuffer - iBot's Auto Party Buff

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ibotu bu programı actıktan sonramı acıcaz?

----------

kullanımını tam olarak anlayamadım?

----------

düzgün çalıştırabilen varmı çalıştırdıysa bi anlatabilirmi?

Çok teşekkürler dostum :) Sen zaten birsürü servera yaptığın programlarla biliniyorsun.Gerçekten faydalı şeyler yapıyosun.Ama bu tam anlamıyla MÜKEMMEL ! :)

+ Denendi çalışıyor.İndirin klasöre atın.Dosyanın adını da "Asla Silme" yapın.Derim :)

Son düzenleme:
(1) ile işaretlenmiş yere ibot penceresenin ismini yazın
buraya charname mi yazılacak. şunu ibot kendi içinde yapsa ne var :)

Çok teşekkürler dostum :) Sen zaten birsürü servera yaptığın programlarla biliniyorsun.Gerçekten faydalı şeyler yapıyosun.Ama bu tam anlamıyla MÜKEMMEL ! :)

+ Denendi çalışıyor.İndirin klasöre atın.Dosyanın adını da "Asla Silme" yapın.Derim :)

Bunu Akut13 yapmamış resimlere bakılırsa.Elitepvpers'ten bi adam yapmış.

Aradaşım çok takdir ediyorum seni çoğu kişinin derdine derman olmuşsun elin kolun dert görmesin.

mesela ibottan clientless ten girdiğimizde de bu çalışır mı?[/QUOTE

Bende ilk başta çalışmaz diye düşündüm fakat program sadece ibot üzerinde işlem yaptiği için clientlessde çalışmasinda hiç bir engel yok:) ama program hala stabil çalışmadiği için nimetlerinden ileriki günlerde yararlanicaz:)

Simdi bu Program Pc basinda Olmasak dc yersek Auto Giris mi sağliyor Ark Oynay Veren war mi?

Tmm Da Ona Bakarsan Git Bul Bakam Bunu Bulamassın Adam King :D

Aktuğ kardeşimizin bizim için yaptiklari şüphe yok hepsi çok yararli ve mükkemmel programlar, şunu da söylemeden geçemicem bu programin daha iyisi (Daha babasini ) yapar aktuğ:) Sonuç olarak ahmet hakli elitepvpers den dexeee diye bir üye yapmiş. Bilgi amaçli konu linki: iBot MegaTools by Dex

Ben bu 1.kısıma tam olarak ne yazıcagımızı anlayamadım yardım edebilirmisiniz?

pain 5dklik buff diğer bufflar 30dklik o yüzden atılmaz dedim ama 300000(5dk) yazarsak 5dkde bir skill atmaya çalışır yani painde atar dier bufflar silinincede atabilir denemedim ama oyuna girebilirsem denicem :D

Geri