• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

>> iBot Party Buff << / iPuffer - iBot's Auto Party Buff

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
buffcontrol.jpg

Doktor bu nee??????

Heryere aynı resmi koyup durma botta böyle bir özellik yok.

biliyorum ama çok güzel duruyo napayım dayanamadım :)

Son düzenleme:
Ben pc'de birden fazla silkroad acıyorum ibot ile.

[ISRO - iB0t] Silkroad Online B0t - http: //ibotforfun.blogspot.com/ ( char name )

böyle mi yapıcaz ? senin anlattıgın gibi çalışmıyor ?

.

bu ne ya konuyla ilgilenen yok madem ilgilenmiycen konuyla neden aciyorsun kardesim ???

wlla herkz bi yorum yapms saol felan dye ama calsmıyo ki sadece 1 buf weriyo :D

AKuT13 Programın mentalitesi çok güzel basit birşey, autoit deneyimim olmadığı için yapamıyor vb de yapmayı denedim olmadı.. senin daha iyi yapacağından şüphem yok.. trayda calısma özelliği olsa iyi olurdu... ( akut yapar )

AKuT13 Programın mentalitesi çok güzel basit birşey, autoit deneyimim olmadığı için yapamıyor vb de yapmayı denedim olmadı.. senin daha iyi yapacağından şüphem yok.. trayda calısma özelliği olsa iyi olurdu... ( akut yapar )
Bunun aynısını yapmasına yaparız da şuan "Social Botting" programını yapıyorum. ibot,sbot ve mbot ile karakteriniz kasılırken 0.facebook.com üzerinden karakterinizi takip edebileceksiniz...

sbotun zaten o tür bir özelliği var kullanıyoruzda.. ibot ve mbotun kini ilk defa senden duyuyorum inşallah yaparsın özellikle ibot :D

Programı kim yaptıysa çok akıllı birisi olmalı. Program tek kişiye tek buff verme adlı konuda ki teknikten yola çıkmış. :D Programı başlattığınız anda "Login type" sekmesinin bulunduğu kısımda ki "Resser Control" kısmına kime buff verilecekse onu yazıyor. Yani ayrıntı resimde. Resimde ki karenin içinde ki Skill ismi ve Ress verilecek kişinin nickinin yazıldığı yerdeki yazıları değiştiriyor. Anlayınca çok tuhaf geldi. :D

Buyrun buda resimi;
Ben resimde ki gibi McRosoft02 nickli karaktere Mana Cycle buffunu vermek istediğim için program o kısım içerisinde ki yazıları değiştirmek için programlanmış.

adamq.png

Ve buda programı çalıştıramayan arkadaşlar için bir rehber olsun;

bufferayar.png

1.Botu bu program üzerinden açıyorum. Yani mesela sro_client.exe bot üzerinden açılıyor sa bizde botu bu program ile açıcaz. Buraya botu açınca ismini ne koymaasını istediğinizi yazıyorsunuz. Mesela hiçbirşey yazmazsanız bot açılır fakat üst tarafta hiçbir şey yazmaz. Buraya çarınızın nickini filan yazabilirsiniz. Programın çalışması ile hiçbir ilgisi yoktur. Kafa karışıklığı olmasın diye ben çarımın ismini yazıyorum her zaman.
2. Bu kısımda botun bulunduğu klasörde ki iBot.exe dosyasına bulup seçiyoruz.Botu bulduk ve 1. kısımda ki işlemi yaptıktan sonra 3. kısma geçiyoruz.
3. Bu kısmda ki butona basarsak bot 1. kısımda yazdığımız isim ile açılıyor.
4. Bu kısımda ise skill isimlerini yazıyoruz. Ve son olarak;
5. kısımdaki Start tuşuna basıyoruz.

İnşallah akıcı bir dil kullanabilmişimdir. ;)

Bir teşekkürü esirgemeyiverin gari! :)

Son düzenleme:
ibotta mantık o zaten de ve güzel yerden girmiş arkadaş.buff isimleri belli onlarıda auto ekleme ve party üyelerinide gösterse çokmu şey istemiş oluruz :D

Yada ibot çoklu res eklese 4-5 farklı res:)

Son düzenleme:
dakikayı milisaniye çevirme sitesini tekrar koyarmısınız konuya

s bota para vermekten kurtulduk sonunda 2 gündür tık demedi çalışıyor tek parti 8 char tek makinada 6 clientles 2 normal teşekkürler AKuT13

arkdaşlar bende açlışmıor 1.kısma çarın ıdnı yazıyorum 2.kısma ibotu felan seçiyorum oyun açılıyor sonra ordaki bi clerik skilini kopylayıp otomatik bufa yaapıştırıyorum use skil diyorum yandaki yançarın karakter adını yazıorum save sonra star diyorum basmıor

arkdaşlar bende açlışmıor 1.kısma çarın ıdnı yazıyorum 2.kısma ibotu felan seçiyorum oyun açılıyor sonra ordaki bi clerik skilini kopylayıp otomatik bufa yaapıştırıyorum use skil diyorum yandaki yançarın karakter adını yazıorum save sonra star diyorum basmıor

Skill'in ismini tam yazmadığın ya da buff vereceğin karakterin nickini tam yazmadığın için olmuş olabilir.

Geri