• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

>> iBot Party Buff << / iPuffer - iBot's Auto Party Buff

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1 adam olurmu ismini yazdığın her pt üyesine atıyor

ben gene beceremedim glaiba simdi bütün ayarları yaptıktan sonra ibota da start dicekmiyiz?

----------

basmıyor buff her türlü

----------

çözebilen varsa bi yardım etse?

Arkadaşlar ben 1.böüme ne yazılacagını tam olarak anlamadım :D acklama yapabilirmisiniz?

yok kardes acıklama fln yapmıyolar boşuna ugraşma sabahtan beri yazıyorum bilen biri varsa cvplasın yardım etsin diye hiç cvp yok :S

Arkadaşlar programı çlaıştırabilen warsa yardımcı olabilirmi lütfen :)

ibot pencere ismi gir derken client isim değiştir gibi birsey istediğin bir isim yaz MyClericBuFFeR yada WaRBuFFCiNuri gibi isim sana kalmış

Arkadaşlar ben 1.bölüme herhangi bişi yazdım + 2. bölümden ibotu sectim sonra Load ibot deyip oyuna qirdim ibot üzerinden ama program charı görmüor heralde :S çünkü anlatılldıgı gibi ptdeki birisinin ismini yazdım süresini yazdım skilini yazdım ama basmıor :S bi yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden tşk.ler...

bu auto buffu calıstırabılen var mı ? tum yazanları yaptım ama olmuyor hata vermıo verse sorunu cozmek ıcın bısey ler yapabılırım belkı ama hıc bırsey yok :s

Bütün ayarları harfiyen yaptım ama hiçbirşey yapmıyor program hiç çalıştırabilen yok sanırım

buffcontrol.jpg

Doktor bu nee??????

Geri