• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya botta silah degişmiyor speed bastırcam basmıyor yardımcı olurmusunuz ?

Ya botta silah degişmiyor speed bastırcam basmıyor yardımcı olurmusunuz ?
Kardeş current weapona bakma sen. 1st weapon ve 2st weaponu ayarla. 1 e atak silahın 2. ye buf silahın. ve diyelim roque clericsin. buff basması için inventory de 1. sıraya koyman lazım. yani en soldan en üstteki yere.

Arkadaslar Botla girdimde Char gözükmüyo Trafic diyo kırmızı yazı ile bekleyimmi relog atammı ?

Bildiğim lure yapılmıyordu

Ya alpelen bn scripti düzelttim şimdide hotana gidiyo loop yapmıyo kaç kere denedim hiç birindede olmadı konu açtım bi allahın isanı cvp vermedi YETKİLİ KİMSE YOKMU anlıyorum sişzde heryere yetişemezsiniz ama...

Botun yenı versıyonu cıktı aldıgınız hatalar eskı versıyon kullandıgınız ıcın yenısınde sorun yok super karısyor

ben konu actım ama onaylandıgı gıbı sılınmıs nedense ne zaman konu acsam aynı sey oluyor zaten !..

Geri