• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

1.0c:
- Disconnected, connection reseted after Connected to World Server Bug should be fixed, nevertheless if you experience that bug again, pls report it with screenshot of log and versionnumber (1.0c)
- You should get less dc's but there is still much to do to get rid of the dc's
- disabled the Spawns Tab, hope that fixes lag for some guys, if you still have huge laggs report it pls, also with versionnumber
- Crash on Weapon Switch should be fixed
- Improved the attack a bit

Dünya serverine bağlandıtkan sonra 'Disconnected' hatasını düzelttik. Eğer hala bu hatayla karşılaşıyorsanız ekran görünütsünü bize yollayınız.
Dc yeme oranınız düşücek çünkü burasını anlamadım.
Bottayken etrafınızdaki oyuncuların - moblarn isimlerini sildik. Çünkü çoğu oyuncuda laga neden oluyordu. Eğer hala lag var ise versiyon numaranızı bize yollayın.
Silah değiştirirken oluşan dc hataları düzeltildi.
Atak hızı küçük bi oranda yükseltildi.

Benim anladıklarım bu kadar arkadaşlar .

Tamam bende şimdi giricem bide char bazen botu görmüyor ya ne kadar bekliyim gelmesi için ? bazen kalıyor öyle
Kardeş botun özelliği o. Oyuna girmiyor. Botun log bölümünden takip edersen trafik uyarısını veriyor. Oyuna girince çarın gözüküyor. Yani o çar seçme ekranı halüsalsyon gibi bişey. :)

Kardeş botun özelliği o. Oyuna girmiyor. Botun log bölümünden takip edersen trafik uyarısını veriyor. Oyuna girince çarın gözüküyor. Yani o çar seçme ekranı halüsalsyon gibi bişey. :)
Tamamda kardeşim bazen traficde vermiyor kalıyor öyle bekliyorum gözükmüyor char ekran gelmiyor yani ?

Bieş sorucam Sw dolu olunca oyuna alıyor charlar görünmüyor kapıyor start diom illa botudamı kapatmak gerekicek öyle zor iş: S

Geri