• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
beyler bu botun guvenilir oldugundan eminmisnz arkadasım kullandıgı gun charı patladıldı tam olarak sucu bota atmayıorm ama kullanıldıgı gunun aksamı patladı. guvenlik konusunda kesin bi bilgi istiyorz.
Ilk cıktıgı gunden berı kullanıyorum ve hıc bı carım calınmadı ama bılemıyorum baskalarınada sormak lazım :D

bot professional yapılmıs yani char calmak icin bu kadar uğrasmaya gerek yok ama bilemiyorm iste emin olamıyorm

Başka Server'de Çalıştırılma Gibi Bir Durum Varmı ZSZC veya Turok İçin Bekliyoruzz :D

Botu Çalıştırmaya ÇAlışan Arkdaşlar Hiç Boşuna Kullanmayın Çok Berbat Bi Bot 1 saat %10 kasamıo O derece Yavaş Bide Botu Sizden 1-2 LwL YüksekLere Koyarsanız Arkanızı Döndüğünde Yatmış olduğunu Görüceksiniz Çünkü Önündeki Mobu Öldürmekdense Arkadakine Bir Skil Vurup Önünüzdeki Moba Dalıo...

Botu Çalıştırmaya ÇAlışan Arkdaşlar Hiç Boşuna Kullanmayın Çok Berbat Bi Bot 1 saat  kasamıo O derece Yavaş Bide Botu Sizden 1-2 LwL YüksekLere Koyarsanız Arkanızı Döndüğünde Yatmış olduğunu Görüceksiniz Çünkü Önündeki Mobu Öldürmekdense Arkadakine Bir Skil Vurup Önünüzdeki Moba Dalıo...
Kardes botu cok kotulemıssın ;
1.Hıc yavas bı bot degıl cok serı bı sekılde kasıyo
2.Carı butun gece catır catır kastı
3.evet yatma konusunda problemler oluyo
4.Bende daha hıc oyle bısey yapmadı :D

Kardes botu cok kotulemıssın ;
1.Hıc yavas bı bot degıl cok serı bı sekılde kasıyo
2.Carı butun gece catır catır kastı
3.evet yatma konusunda problemler oluyo
4.Bende daha hıc oyle bısey yapmadı :D

Charı Koyuyorum Bota Bi Canavarı Normelde 5 Saniyede keserken Bot bi Canavarı 9 Saniyede Kesio. Skill Vuruken Fazla Beklio Mobu Zoraki Kesio Kesdikden sonra Az Duruo En Uzakdaki Mobu Seçio Koşma Olmayınca Bayabi Yavaş oluo :S

Uzgunum ama bende oyle bısey olmuyo cok hızlı hatta sbot gıbıde dıyebılırım :D Sen bilgisayarının ozelliklerini bi yazsana

id pw yazıyorum charı göstermiyor botta disconnect yazısı geliyor.

Beyler bot çok sağlam geliştirilirse sbot gibi olur ama bugları halletmeleri lazım. Mastery up ayarlı idi 5 gapa tüm farmı kapatmış. Bir de ben s/s olduğumdan dolayı yatır batır kullanıyorum ama batırlamıyor, Invalid target diyor. Ayrıca sürekli oyundan atıyor kendi kendine ve tekrar giriyor. Bu arada yeni açan arkadaşlar, girerken ID/PW'den sonra karakteriniz gelmiyorsa bekleyin bot bağlanınca gelicektir. Bunun oyunun pat diye atmasını önlemek için yapıldığını düşünüyorum.

İyi kasmalar.

ben bot ıd pw yazıyorum login yapıyorum sorun yok cilentin yerini gösterip start cilent diyorum sro cilent geliyor ama o kadar ıd pw ekranı hiç gelmiyor nedendir acaba..?

Hiç bir yerde sorun yok ama hotan gelince acayip bi lag sarıyor char kitleniyor kalıyor :S

Çok iyi bir bot ancak sorunları var betanın bitmesini beklıcem gerekirse weririm parasını alırım

Geri