• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kardeşim ben skilleri görcekmi diye denemek amacıyla 1 kere login oldum actım clienti girdim skilleri gördü sonra cıktım normal olarak girdim,2 saat sonra bota login olmayı deneyince hiç bir tepki vermiyo sorun nedir ?

bot elitesro1 i actigimda caliyor ama elitesro 2 ye girmeye calistigimda garip birsey cikiyor ve sro acilmiyor lutfen yardim

Kardeşim ben skilleri görcekmi diye denemek amacıyla 1 kere login oldum actım clienti girdim skilleri gördü sonra cıktım normal olarak girdim,2 saat sonra bota login olmayı deneyince hiç bir tepki vermiyo sorun nedir ?

Yeni versiyon indirdin mi ? indirmediysen önceki mesajlarda paylastım bu sayfada.

bot elitesro1 i actigimda caliyor ama elitesro 2 ye girmeye calistigimda garip birsey cikiyor ve sro acilmiyor lutfen yardim

kardeşim yine denedim girdim chara bom boş gözükmüyor char senin dedigindende bişey anlmadım :S napabilirim dün görüodu bugun görmüyor charı

bi banada yardim edin lutfen bot elitesro1 i actigimda calisiyor ama elitesro 2 ye girmeye calistigimda garip birsey cikiyor ve sro acilmiyor lutfen yardim

kardeşim yine denedim girdim chara bom boş gözükmüyor char senin dedigindende bişey anlmadım :S napabilirim dün görüodu bugun görmüyor charı

ya kardes çarı görmediğinde çıkmayın bekleyin ve botun o alttaki Loglarını takip edin Traffic falan yazıosa kapatmayın o sro ekranını bekleyin çar oraya gelecek bot Loglarında Disconnect yazmadığı sürece client kapatmayın..

https://www.maxigamerz.com/f507/ils-bot-sorunlariniz-146738

ya kardes çarı görmediğinde çıkmayın bekleyin ve botun o alttaki Loglarını takip edin Traffic falan yazıosa kapatmayın o sro ekranını bekleyin çar oraya gelecek bot Loglarında Disconnect yazmadığı sürece client kapatmayın..

ILS Bot Sorunlarınız
Çok saol valla daha önce 3 kere girdim gelmiyor die çıktım bekleyince geliyormuş ve geldi çok saol :)

Geri