• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya beyler bende bot açılmıyor tıklıyorum Please starts as admin! yazıyor tamama basıyorum bişey olmuyor lütfen yardımcı olurmusunz

Virüsler ban veya soyulma filan yaptırmıyor dimi kulllanıldı onaylandı ? :D

clientless i nasil çalıştıracağız ?----------sürekli client kapanio hemen hemen 10 dk de bir
ilk once clientless aktif degil heralde parali surum cikinca olucak yani oyle dusunuyorum diger konuya gelince atma dediginiz dc mi yoksa masaustunemi atiyo?

----------

ya yardımcı olun bot açılmıyor lütfennn
herkes su anda bota saldirdigi icin arada acilmiyo biraz bekleyin kapatin islemlerden botu yeniden acin buyuk ihtimal olucaktir :)

ilk once clientless aktif degil heralde parali surum cikinca olucak yani oyle dusunuyorum diger konuya gelince atma dediginiz dc mi yoksa masaustunemi atiyo?

----------

herkes su anda bota saldirdigi icin arada acilmiyo biraz bekleyin kapatin islemlerden botu yeniden acin buyuk ihtimal olucaktir :)

Clientless isrodaki gibi kolay gelmez elitedeki ler salak degil bunu pek çok kişide söylemiş gameguard isrodakinden çok farklı bu sefer inatçı elbet bi yolu olucaktır ama ugraştırıcak baya bi o kesin :)

----------

Yok masaüstüne atıyor.

BOT Açılıyor Ve Sorunsuzca Çalışıyor OTO PT FROM OTO PT YOLLAMA VE TAXİYE GİREN PLAYERDAN PARA ALMA DAHA ÇOK SÜPER BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR

Su party moblara tek skill vurmayı düzeltsinler 10 numara olcak :D

arkadaşlar botu açtım da devamını getiremedim olmuyor bota girdim id pw dior normal oyun pw mi filan yazıom böle bi kullanıcı yok filan dior beceremedim

Bota Tıkladıgımda Direk Hata Raporu Alıyorum Yardımcı olabilecek varsa Sevinirim

beyler üyelik alamıyorum , alabilen bana bir tane alabilirse veya nasıl alıcağım hakkında biraz bilgi verirse sevinirim olmuyo sitesi arızalı heralde ?

Botta PT ye Girdiğim zaman yanıt vermiyor . diyor programı kapat geliyo . kapanıyo.

Win7 de yönetici olarak çalıştır dediğimdede aynısını yapıyo.

sa

beyler bunu start diyorum gelmiyor üyelik lazım nerden alıcaz hmmm

Geri