• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Skilleri görünmeyen arkdaşlar devili bankaya koyun sonra return basın devil yoksa sadece return basmanız yeterli

Sro client bulunamadı diyenlerde yandaki ... kutucugundan clienti göstersinler

Start diyorum bekliyor diyorsanız önce bot login kısmından enjoy-botting.com sayfasından aldıgınız üyelik ile giriş yapın sonra server seçip başlatın

Çok dc yiyorum diyorsanız. normaldir bot geliştiriliyor dünde vardı bugun de yeni sürümde hala var geçicektir yakında :)

üyelik alamayan arkadaşlar için ise sitede sorun yok yanlış bir işlem yada karakter kullanıyor olabilirsiniz...

üyelik gibi bişey yok bide cok göz yoruyor (o işi allettim tarattım ve güncelledim )
holy botta ise iyi gidiyordu char buga girdi galiba bot için normal giriyorum botla girdiğimde char ismi göstermiyor başka charla denedim normal calısıyor benim char suan kabul etmiyor holy botu :)

Skilleri görünmeyen arkdaşlar devili bankaya koyun sonra return basın devil yoksa sadece return basmanız yeterli

Start diyorum bekliyor diyorsanız önce bot login kısmından enjoy-botting.com sayfasından aldıgınız üyelik ile giriş yapın sonra server seçip başlatın

Çok dc yiyorum diyorsanız. normaldir bot geliştiriliyor dünde vardı bugun de yeni sürümde hala var geçicektir yakında :)

üyelik alamayan arkadaşlar için ise sitede sorun yok yanlış bir işlem yada karakter kullanıyor olabilirsiniz...

Bende ClientleSS kapalı o nasıl olcak tıklanmıyo..

bende zaten devil yoktu yinede return attım ama yinede gelmiyo skiller :S

arkadaşlar sorunum şu: bot ile oyuna giriş yapıyorum charım görünmüyor ve botun log kısmında yazılar var

resim:
9983.jpg

Geri