• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oyuna oto-deniyor o güzel ama oyuna girince mükemmel bir lag giriyor...

Botda genel sorun tüm herşeyi taramasından kaynaklı bir lag var report ettik pcniz yavaş dendi ki x4 işlemci 8gb ramli sisteme yavaş dedi :S

Bunları geçtim windows 7 64 bit de tam açlışmıyor buna bende dagilim crass vs vs de verebiliyor...

Skillerin gözükmesi için return basınız ama gördügüm kadarıyla bazılarında hala yok :S

Sro_Client Geliyor. ve bekliyor olayı bu yeni sürüme has bir özellik çünkü eski sürümünde yoktu bundada ise client bekliyor yada dc yiyor çözüceklerdir umarım

bende sizler gibi bekliyorum bakalım ne olucak...

İbotdan convert edilmiş scriptler ana konuya eklenmiştir arkadaşlar indirebilirsiniz...tüm levellere göre güzel scriptler :)

Beyler benim çin bow çarım var skilleri ayarlıyorum 1 mob kesince direk dc bu sorunu çözemedim

Arkadaşlar botla girildiğinde yeni çar açamıyorum bu herkezdekı bı sorunmu sadece bendemı var yoksa report edelım

Black Rouge Geliyo Kalıyo Beyler Acılmıyo Acaba Neden Aama Holy Le Girebiliyorum

clientless i nasil çalıştıracağız ?

----------

sürekli client kapanio hemen hemen 10 dk de bir

Geri