• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
elitesro 5 eklenmiş yeni sürüm ile baya güzellikler daha gelmiş :D

----------

ILS 1.0a bugları

-giant keserken Zerk kullanmıyor
-Süper Kasma Devam ediyor.
-bankaya elixirleri koymuyor.
-görünmezleri pvp de kesmiyor deneme amaçlı gittim tık yok :D
-Nedensiz yere clienti kapatıyor.(ya benden yada botdan dolayı)

Ben ekliyeylim biraz.
-Gianta Sadece koyduğunuz ilk skille imbue basarak dalıyo diğerleri zr atıyo arada bi 2.skili çakıyo
-Zerk seçeneğini ne yaparsanız yapın Championda zerkliyo
-Loop çizerken yere tıklasanız bile skyclick yapıp baya ilerlere gidiyo
-Shopping yaparken önceki itemleri görmüyo ( 500 Mp yazdıysanız çar 5mp ile geri dönünce 505 mp oluyo)

Biraz Daha Gelsin O zaman

-AutoFuse +4 de durması gerekirken fazla elix var ise +5 deniyor.
-Loop da bi yere giderken Arada Skyclick yapıyor kendi giderken

dahası gelicek

Çözülenler Sitesinde Yazmışlar

1.0a:
- Fixed casting grass walk skills
- Fixed path bugs on Windows XP, you should be able to use any folder you wish now
- Buy Speed Drugs fixed
- devil spirit Bug should be fixed, if doesn't report pls
- The Disconnect Bug during login should be fixed, if not report pls
- New Option, buffs during walkback (lock at your Skills Tab)
- Fixed the use of Speed drugs while leveling and walkback
- Esro 5 added (not tested yet, we lack an account :D)
- Not returning to Town if inventory is full bug fixed

Benim tıkır tıkır loop ta atıyo giantta zerk kullanıp skill de vuruyo alahala :S

Konunun başındaki indirme linki çalışmıyor.. Siteden kaldırmışlar botu

Beyler Holy dE BiDE ILS botta Bende Black Rouge De Kalıyo Ama Normal Girince Aclıyıo Beyler Anlamadım ?

bu ne biçim bot daha başında bot login ile giriyorum kabul ediyo succesfully logged in diyo ama clientin yerini seçip start client diyince açmıyor oyunu .

Botun Yeni sürümü Çıktı Ana konuye eklendi arkadaşlar arkalarda kaldı göremediniz sanırım....

Win7 kullandığım için bende bot açılmıyor bile ne yapmalıyım winxpservice pack2 de de 3 de de çalıştırdım olmadı :(

Bot Yeni Çıkmıştır ve Holy botu 5 e katlar derecede süper özellikleri vardır denedim hepsi çalışıyor xbow olan arkadaşlar için kötü haber boltları fazlaca alıyor onun dışında bug yok.
Şimdi bu botta bug yok öyle mi ? Öyleyse benim charlarda problem var bota start dedikten 10 saniye sonra game crash , 3 charda denedim üçündede aynısı oldu.

üyelik almıstım ne siteye girebiliyorum ne de yeni baska bir üyelik alabiliyorum.

arkadaşlar virüsün iyisi kötüsü olmaz zaten virüslerin :% 80 i windows işletim sistemlerine göre tasarlanıyor charınız gidebilir risk altındasınız....

arkadaşlar virüsün iyisi kötüsü olmaz zaten virüslerin :% 80 i windows işletim sistemlerine göre tasarlanıyor charınız gidebilir risk altındasınız....

böyle güzel bir bot karşısında risk alınır yani çharımızı sıymak için fazla emek harcanmış bir bot

Windows 7 de çalıştıramayan arkadaşlar xp uyumluluk sp 3 modunda ve yönetici olarak çalıştırsınlar.
Ayrıca bot bazen game crash verebiliyor bu yeni sürümde içindeki config ve chardata.log silince düzeliyor...
ve bu yeni sürümünde çogu bug giderilmiş yeni sürümündede kasma olayını çözerler umarım...

Alın videoda çektim olmuyor bir yardım :D

[video]http://img854.imageshack.us/flvplayer.swf?f=Mj7ag[/video]

Son düzenleme:
Geri