• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
beyler kullanmayın bunu indirdim açmaya çalıştım açılmadı 1-2 saat sonra görev yöneticisi açılmadı ve araştırdım trojan virüs girmiş pc ye taratıyorum pcyi virüs fln cıktı bot yok artık bende sildim biraz bekleyin derim belki bendeki sorun başka klasörlerdendir dikkatli olun

:) bilgisayar sapıtabiliyor ancak birinin charını soymak için çok ugraşmışlar yahu her bir özelligi çalışan keylogger yapmak baya bi emek ister :) ben sevdim ancak açılmaması bot serverdan dolayı virüs olayına geçersek Sbot da aynı virüsleri gösteriyordu ama tüm silkroad kullanmaya başladı.görücez bakalım neler oldugunu

Herşey düzgün çalışıyor fakat char şehre gelince loop başlamadan bot aşağıdaki hatayı veriyor..

14922.jpg

Herşey düzgün çalışıyor fakat char şehre gelince loop başlamadan bot aşağıdaki hatayı veriyor..

14922.jpg

Bendede hata vermiyor ve kasa kasa loop ediyor. onun yerine atsa süper olucak gerçekten bende lag sorunundan bıkmış bulunuyorum

Lag ve kasma olayı bottun çok hızlı etraftaki nesneleri taramasından kaynaklanıyo beyler düzeltirler heralde

Sorularım Var

1)Botun Loopu Nerden Kayda Başlıcaz
2)Bot İd Pw yerini nerden alıcaz

Connection reseted ready the connect again

----------

50.defa aynı hatayı alıyorum.
Tekrar bağlanmak istediğimdeyse enter'layınca herhangi bir işlem başlamıyor ve botu kapatıp tekrar login olmam gerekiyor.

öyle bir lag giriyorki dc de yemiyor ve bot yanıt vermiyor bunun çözümü yokmu acaba?

botu çözdüm diyebilirim.Benim gibi (Mesajım yukarda)hata alanlar confing i silin tekrar girin ozaman oluyor.loop cave de biraz problemli gibi bakalım deniycem.

güzel görünüyor crackerlara kolay gelsin deneme sürümü bitmeden crack çıkar gibime geliyo :D

config ve chatdatalayını temizledikten sonra bota ulaşabiliyoruz ve lag sorunu oyunu resmen sömürmesi ve tüm paketleri yakalamasından kaynaklı bi gariplik var ama hayırlısı

sorulara gelicek olursak

1)Loop için kayda Atcıdan hemen sonra başlamak gerekiyor.
2)üyeligi resmi sitelerinden alabilirsiniz.
3)Weapon degiştirme ve partydekilere res verme özelligi kendisi hariç farklı kişilere buff verme özellikleri çalışıyor.Partylerde cleric arkadaşlar sorun yaşamicaklar bota koy afk :)

----------

Botun Yeni sürümü Sizlerle

Login Kısmındaki buglar kapatılmış diger buglar için test edecegim bakalım kasması ne alemde

http://www.enjoy-botting.com/Downloads/E_ILS1.0a.rar

İndirebilirsiniz....

Botu kurdum hersey tamam süper stabil bir şekilde çalısıyor. jangan cavede dahil sxriptler calısıo, dc olduugnda tekrar oyuna girip bot baslatıyor..

2 bug var sadece 1. toplayıcı petin yerdne itemleri almasını beklio :D (bunu toplamayı bottan deaktif edin) 2. bug drug almıo onuda siz alıverin :D geri kalan hersey mükemmel..

elitesro 5 eklenmiş yeni sürüm ile baya güzellikler daha gelmiş :D

----------

ILS 1.0a bugları

-giant keserken Zerk kullanmıyor
-Süper Kasma Devam ediyor.
-bankaya elixirleri koymuyor.
-görünmezleri pvp de kesmiyor deneme amaçlı gittim tık yok :D
-Nedensiz yere clienti kapatıyor.(ya benden yada botdan dolayı)

Geri