• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Burdaki virüsler fazla zararlı virüslere benzemiyor,ama diyebilirim ki her botta virüs vardır ama bunda biraz coğa kaçmış gibi,ama özelliklerinin yanında virüsde fazla birşey yok her zaman yaptığınız gibi her oyundan çıktığınızda şifrenizi değiştirin.

Botu açıyorum client açılıyor login diyorum charlarım gözükmüyor hemde hiçbirisi crate accountla back butonu aktif sadece sorun bendemi çözemedim normal şekilde girdiğimde gözüküyor karakterler ilginç bir durum

Botu açıyorum client açılıyor login diyorum charlarım gözükmüyor hemde hiçbirisi crate accountla back butonu aktif sadece sorun bendemi çözemedim normal şekilde girdiğimde gözüküyor karakterler ilginç bir durum

o bir nevi login işte :D Öyle oluyorken aslında servera girmeyi deniyor otomatik girdiği zamanda charlar çıkıyor karşına ama sanırım arada bir sorun çıkıyormuş tam bilmiyorum epvpersda okumuştum.Ama ben botla oyuna girdiğimdede öyle olmuştu.Bir süre sonra baktım charlar karşımda ^^

Arkadaşlar yeni server eklendi yeni clienti bence çabuk indirin :)

Arkadaşlar Botu Test ettim Süper bir olay Kaldıki piyasaya yeni girecegi için bi yamukluk olcagını sanmıyorum ayrıca wireshark ilede baktıgımda paketlerin ıd ve pw yani sro server haricinde bi yere gitmedigini gördüm gözümden kaçmadıysa eğer çünkü paket alış verişleri baya hızlı ama loglarda bişi yoktu...

bulunan buglar

-Oyunda feci bir lag yapıyor nedeni ney bilmiyorum sanırım windows 7 de stabil bir şekilde çalışmıyor çünkü yanıt vermiyor oluyor bazen
-xbow arkadaşlar için kötü olay çünkü fazla bolt alıyor rahatsız olmazsanız inv yer varsa sorun yok
-loop çalışıyor sorunsuz yerine gidiyor istediginizi yapıyor.ve dikkatimi çeken scriptlerin ibot a çok benzemesi başına w kodları ekliyor sadece güzel bir program
-pet potu almıyor zamanla alıcaktır...
-chn çarsanız grass walk speed basmaya biliyor arada

bunlar dışında taxiden oto para almaya varana kadar denedim süper ötesi çalışıyor tabi lag yapıyor ama çalışıyor.lagın sebebide gameguard olabilir bilmiyorum.Otomatik + basma ile 6 elixirde 10D iteme +3 bastım yarına +7 denicem ezik kalkana sonuç ney olucak görecegiz.Party ayarları sorunsuz çalışıyor her istedinizi yapıyor.auto login olayı ile DC oldugunuzda bot login ekranına kadar açıyor.bazı kişilerde giant lara tek skil kullanıyor bu sorun bende olmadı wizard charda tamamını kullandı sanırım 2nd switch olayı yaptıgımdan dolayı ama bilemiyorum.

Botun yapımcıları arasında pushedx yani drew_benton da var bu adam varsa zaten bot uçar gider. 7+7 gün free test ve bug report gününüz bulunuyor ardından 2.5 euro ancak crack çıkıcaktır diye düşünüyorum belli de olmaz.

Botu çalıştırmak için vista ve win7 arkadaşlar yönetici olarak çalıştırın ayrıca 3.5 net frame ve üstü kurulu olması lazım. start client demeden önce sro_clienti bota göstermeyi unutmayın portu kurcalamayın bir şartla elinizde sro proxy varsa başka port atamak istiyorsanız siz bilirsiniz ancak stabil çalışmıyor denedim dc ler artıyor...

Son düzenleme:
norton 360 bende virüs buldu ve dosyayı sildi .

Arkadaşlar Botu Test ettim Süper bir olay Kaldıki piyasaya yeni girecegi için bi yamukluk olcagını sanmıyorum ayrıca wireshark ilede baktıgımda paketlerin ıd ve pw yani sro server haricinde bi yere gitmedigini gördüm gözümden kaçmadıysa eğer çünkü paket alış verişleri baya hızlı ama loglarda bişi yoktu...

bulunan buglar

-Oyunda feci bir lag yapıyor nedeni ney bilmiyorum sanırım windows 7 de stabil bir şekilde çalışmıyor çünkü yanıt vermiyor oluyor bazen
-xbow arkadaşlar için kötü olay çünkü fazla bolt alıyor rahatsız olmazsanız inv yer varsa sorun yok
-loop çalışıyor sorunsuz yerine gidiyor istediginizi yapıyor.ve dikkatimi çeken scriptlerin ibot a çok benzemesi başına w kodları ekliyor sadece güzel bir program
-pet potu almıyor zamanla alıcaktır...
-chn çarsanız grass walk speed basmaya biliyor arada

bunlar dışında taxiden oto para almaya varana kadar denedim süper ötesi çalışıyor tabi lag yapıyor ama çalışıyor.lagın sebebide gameguard olabilir bilmiyorum.Otomatik + basma ile 6 elixirde 10D iteme +3 bastım yarına +7 denicem ezik kalkana sonuç ney olucak görecegiz.Party ayarları sorunsuz çalışıyor her istedinizi yapıyor.auto login olayı ile DC oldugunuzda bot login ekranına kadar açıyor.bazı kişilerde giant lara tek skil kullanıyor bu sorun bende olmadı wizard charda tamamını kullandı sanırım 2nd switch olayı yaptıgımdan dolayı ama bilemiyorum.

Botun yapımcıları arasında pushedx yani drew_benton da var bu adam varsa zaten bot uçar gider. 7+7 gün free test ve bug report gününüz bulunuyor ardından 2.5 euro ancak crack çıkıcaktır diye düşünüyorum belli de olmaz.

Botu çalıştırmak için vista ve win7 arkadaşlar yönetici olarak çalıştırın ayrıca 3.5 net frame ve üstü kurulu olması lazım. start client demeden önce sro_clienti bota göstermeyi unutmayın portu kurcalamayın bir şartla elinizde sro proxy varsa başka port atamak istiyorsanız siz bilirsiniz ancak stabil çalışmıyor denedim dc ler artıyor...

bu buglara bende ekliyeyim :

Drug yerine destroyer rondo alıyor ve giantta sadece 1 skill kullanıyor.(Bu drug işini bir arkadaş söyledi 1 skill kullanmada sadece bendemi oluyor anlamadım diğer arkadaşlarda yokmuş öyle bir problem.)

Arkadaşlar botu verdiğiniz linkten indirdim masa üstüne klasöre çıkardım bot simgesine tıkladığım zaman hiçbirşey olmuyor yani çalışmıyor bot ekran falan gelmiyor oyunun içinede attım yine aynı sebep nedir yada nerde hata yapıyorum yardım edebilirmisiniz teşekkürler.

Sıcak Sıcak yeni buglar geldi düzelicektir inş

-Devil spritiniz var ise bot arızalanabilir bankaya koymak zorunda kaldım :S
-Login bug olabiliyor.C7 C8 C9 gibi hatalar verebiliyor nedeni login sw sanırım.
-B4 cordinatları çalışmıyor.Yani bot alan dışına çıkıp saçmalayabiliyor.
-Şehir İçinde Bazen Takılabiliyor.buda botun yarattıgı lagdan dolayı(Gameguard yapıyor sanırım)
-Pek fazla CPU yiyor özelliklede townda shopping yaparken :D-
-Sakın olaki union chat de konuşmayın dc yersiniz yada süper bi lag girer
-bazen botun loop özelligi çalışmıyor.yani anında gitmesi gerekirken 2dk kadar bekliyor.
-Auto Login Çalışmıyor. :S

Devamı Sw açılınca gelicek :)

----------

Arkadaşlar botu verdiğiniz linkten indirdim masa üstüne klasöre çıkardım bot simgesine tıkladığım zaman hiçbirşey olmuyor yani çalışmıyor bot ekran falan gelmiyor oyunun içinede attım yine aynı sebep nedir yada nerde hata yapıyorum yardım edebilirmisiniz teşekkürler.

Bot serverine çok yüklenildigi için bot geç açılıyor.Şuanda herkes yeni botu denemeye çalışıyor.sanırım yakın zamanda düzelicektir...

Normalmi? Private server ne zaman kapanıcağı ne olucağı bile belli olmaz paralı bot saçma

Geri