• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Test haftası bittikten sonra "2,50€ - 30 Gün" :)

Virüsler konusunda trojen dropper dediği şey ; Test süresinin bitip bitmediğini ve sizin mac adresinin banlanıp banlamadığını kontrol etmek içindir. Ama bütün risk size ait ..

Açıklama budur.. Drew Benton'a güvenim sonsuz ben basladım kullanamaya

Virüsler konusunda trojen dropper dediği şey ; Test süresinin bitip bitmediğini ve sizin mac adresinin banlanıp banlamadığını kontrol etmek içindir.Tabi bunun altında daha neler olduğunu bilemiyorum sonuçta bütün risk size ait ..

Beta aşamasından çıktığı an alıcam bu botu :) Şuan süper çalışıyor , hesaba birşey olursa söylerim :beer

ben kullandım bu botu hatta konuyuda açacaktımda üşendim :D Bende güzel çalışıyor sadece 2 tane sorun var;
1.Grass walk speed kullanmıyor
2.Giantlarda sadece 1 skill kullanıyor.

Teşekkürler ati. Güzel bota benziyor. Sv açılsın deniyecem hemen. Party Ress falan var süper.

test aşaması bittiğinde bütün buglar düzeltilirse bende %100 alacağım gibi.

siteye bi üye olamadım o kadar nick yazdım kabul etmiyor.

Norton 360 orijinal sürüm herhangi bir virüs bulmadı.

Geri