• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yapanların isimlerini ilk defa duydum.Eminimki çoğu kişide yeni duymuştur

yapan ların çogunu şahsen elitepvp forumundan tanıyorum bazılarınıda 0x33 de görmüştüm

Drew_benton ve eski takımındaki 2 kişi orda geri kalanları bende yeni görüyorum ama sm mod gibi güvenilir bişi olucaktır.bu botda kaldıki gene cracklenmezse kötü olucak :S

yapan ların çogunu şahsen elitepvp forumundan tanıyorum bazılarınıda 0x33 de görmüştüm

Drew_benton ve eski takımındaki 2 kişi orda geri kalanları bende yeni görüyorum ama sm mod gibi güvenilir bişi olucaktır.bu botda kaldıki gene cracklenmezse kötü olucak :S

Drew benton ve blubb yapanların arasında yok

Son düzenleme:
coding and specially Silkroad coding:

- Drew Benton aka pushedx
- keinplan
- doad
- blubb

Genel yardım edenler vs vs arasında var asın cins tarafı digerlerini tanımıyorum sizin gibi :S

Onlar, kodlamalarda yardım alınan kişiler. Bunların önceden yaınladıkları source'larından yardım almışlar :)

Loob çalışıyor demişsiniz ama 1 saatir uğraşıyorum char şehire indigi gibi bot hata verip kapanıyor.

Loob çalışıyor demişsiniz ama 1 saatir uğraşıyorum char şehire indigi gibi bot hata verip kapanıyor.

atcıdan sonra bot çalışmaya başlıyor.Tüm şehirlerde bu böyle işliyor.Beklemesinin bi nedenide grass walk basmaması oda ayarlıysa kaldırın ...

windows 7 de belli bi süreden sonra bot yanit vermiyor diyor.

Giant'a seçilen tüm skilleri atıyor...

Evet devil sorunlu arkadaşlar sapıtıyor

Avatar had ve acc takılı olsun sorun olmuyor :)

Loop sorunsuz yapıyor :)

Aşırı lag oluyor ilk girildiği zaman + botta item satınca bug oluşuyor item görünüyor ama mesela arrow aldğınız zaman itemin yerine arrow geliyor :)

Giant'a seçilen tüm skilleri atıyor...

Evet devil sorunlu arkadaşlar sapıtıyor

Avatar had ve acc takılı olsun sorun olmuyor :)

Loop sorunsuz yapıyor :)

Aşırı lag oluyor ilk girildiği zaman + botta item satınca bug oluşuyor item görünüyor ama mesela arrow aldğınız zaman itemin yerine arrow geliyor :)

Lag olayını report ettim konu açtım millet beni azarlamaya başladı arkadaşlar sizlerde report edinde çözsünler şu sorunu

Yeni buglar olarak

-Login Sw nin baglantısını kesiyor bu şey uzun zaman kullanınca normal giriş yapmaya çalışıncada tak connected ended sorunu vermeye başlıyor stabil bir bot degil hala :S

connection reseted ready the connect again yazio kalio sorun ?

beyler kullanmayın bunu indirdim açmaya çalıştım açılmadı 1-2 saat sonra görev yöneticisi açılmadı ve araştırdım trojan virüs girmiş pc ye taratıyorum pcyi virüs fln cıktı bot yok artık bende sildim biraz bekleyin derim belki bendeki sorun başka klasörlerdendir dikkatli olun

Bunun sebebi nedir hocam çok ugraştım geçmedide:S

Çözüm Modeminizi Kapatıp açın Genel olarak düzeliyor...ama benim ip sabit oldugundan dolayı nadiren bu olayı ben çok yaşıyorum :) router aç kapa yapmak çözüm bir nebze ama reportladıgım sorunlardan biri çözülecegini unumuyorum :)

Geri