• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şu Lag ve Kasma Sorununa Bir Çözüm Bulsalar Rahatlayacağımda. Her versiyonda aynı gına geldi.

----------

Yeni sürümde bunlar en aza indirilmiş fazla atmıyormş diye duydum

Her Duyduğuna İnanma :), %10 Lag Azaldı bu Mobları Gösteren Ekranı Kapattıklarında ama Kasmanın Tek Sorunu O Değil. Sürekli Kendini Güncelleyen Üzerimizdeki Skilleri Gösteren alan. Buradaki yazılımdan bir hata var diye düşünüyorum öyle bir yenileme yapıyorki, botun bütün ekranları yenileniyor buda bariz anlaşılıyor. Şu kasma sorunu düzelsin mükemmel bot olacak.

1.0d versionu ilk defa deniyorum. Elite botdan seri dalıyor demiş konuyu acan arkadaş. Ama pek seri dalmıor.petin parayı almasını beklior sanki yerden.Yoksa bu versionda mı böle yavaslık var ? İlk defa denedim botu bi yardımcı olun :9

Beyler indirdiğimiz dosyaları nereye atacaz bi bilgi werin botu acıyorum client secıyorum start diyorum ama herhangi bi girişte bulunmuyor bot .s bi yardımcı olsanız be arkadaslar banada .s sronun ıcınede attım dosyaları ayriyetten masaüstünden drek botu acıpta denedıdm ama nafile.s

Beyler Bi çözüm bulun lutfen calısıyor diyenler nasıl calıstırdı bizede bi yardım

ufak bir tatilden sonra gene burdayım sizlere yardımcı olucagım arkadaşlar konunun tamamını okuma fırsatım olmadı tatile gittim ve bi taktım 15 sf etmişsiniz helal olsun

Öncelikle Açılmamalar oldugunu görüyorum...

windows 7 ve vista olan arkadaşlarda bunlar normal; xp de zaten sorunsuz çalışıyor..

Ayrıcı botu yazan insandan daha dün tatilden gelmeden skin i kaldırmasını söyledim lag ve kasmayı skin + botun map özelligi yapıyor bunuda ufakta olsa çözdüm illettim pek önemsenemedik ama biz görevimizi yapalım

Arkadaşlar botda tonla özellik var bunların hepsi internet kotanızdan yiyor ve lag yapıyor 8 mb üstü neti olan kişilerde lag yapmıyor(gözlemlerime göre konuşuyorum tam bir bilgi sahibi degilim) sadece kasma yapıyor bunu tatilde fark ettim zaten 1 haftalıgına hollanda ya gittim 32 mb net hızında silkroad ile bu botu denedim buraya girme fırsatım olmadı ama botu çok deneme fırsatım oldu

arkadaşlar ufak bir araştırma ve bot paralı olunca cracke hazırlık çalışmaları yaptım,
bot hiçbir şekilde id ve pw yi botserverına yollamıyor, bottan login yaptıktan sonra oyuna girene kadar hiçbir veriyi botserverına göndermiyor.

Bu oyunda lag olayıda tamamen botun yazılımından kaynaklanıyor, ilk önce sro serverından gelen verileri işleyip daha sonra sizdeki cliente gönderiyor. Bu işleme sırasında gecikme size lag olarak yansıyor.

Acaba rsro için olan versiyonunu deneyen oldumu ? o versiyondada aynı sorun varmı?

Geri