• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
http://www.enjoy-botting.com/Downloads/E_ILS_1.0g.rar

1.0g:
- Fixed Starting to loop after Return to Town (Died and return Scroll)
- Fixed Teleport during walkback (you need to reacreate your walkscript if it contains a TP, or just fix the "t" command)
- minor bug fixes

Hala blessing bugları devam ediyor.

-Bot çalışırken 2 skilden fazla uplamayın dc yersiniz.
-Autologin geliştirilmiş artık sorun çıkartmıyor.
-bottaki sinir bozucu CPU ve kasma bugu tamamen kalkmış(Lag sorunu yok)

http://www.enjoy-botting.com/Downloads/E_ILS_1.0g.rar

1.0g:
- Fixed Starting to loop after Return to Town (Died and return Scroll)
- Fixed Teleport during walkback (you need to reacreate your walkscript if it contains a TP, or just fix the "t" command)
- minor bug fixes

Hala blessing bugları devam ediyor.

-Bot çalışırken 2 skilden fazla uplamayın dc yersiniz.
-Autologin geliştirilmiş artık sorun çıkartmıyor.
-bottaki sinir bozucu CPU ve kasma bugu tamamen kalkmış(Lag sorunu yok)

İyiki kakmış cpu kasma olayı şuan %100 cpu kullanıyo.. kalkmasa ne yapardık :D

----------

Kapatıp tekrar acınca normale döndü.. Şuan cpu %1 ile 5 arası..

Beylerr chara giriyorum girdikten sonra chara tıklayıp start dedimiz yerde char gözükmüyor .s

bende sadece crash sorunu var sürekli crash oluyor ama otologin süper çalışıyor ve diğer foknsiyonlarda loop vs. önceki versiyona göre büyük ilerleme var
ve baya hızlı kasıyor en azından bende böyle

SRO_CLIENT ekranında öylece kalıyor çözümü varmı arkadaşlar ? e5'e girmeye çalışıyorum

SRO_CLIENT ekranında öylece kalıyor çözümü varmı arkadaşlar ? e5'e girmeye çalışıyorum

büyük ihtimal ile internet hızından kaynaklanıyor olma ihtimali yüksek ayrıca 1.0f sürümünü bulmak lazım 1.0g sürümünde dc bugu ve bu bug var onun dışında sorunsuz ancak :)

Konuya linkler eklendi

1.0h:
- Added Devil Spirit Skill Support
- Added Buff during attack
- fixed Stuck during walkscript
- minor bug fixes

Botu iyice bozdular teleporttan sonra %100 işlemci kasıyo.. F sürümü daha sağlıklıydı.

hala SRO_CLIENTTE kalıyor xp işletim sistemi e5 e girmeye çalışıyorum hatanın çözümü hakkında bi fikri olan ?:)

Walla charıma sp kasiyorum gayet sorunsuz cavede sorun varmış :D biraz daha bedava olsn iyi böle

Geri