• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Botta divison fln acmıyor cleric rodu nereye koymamız lazm bufları basması için ?

Bot çok iyi ama tek bir sorun war sped basdkdn snra Life basmıyor :D

hata veriyor arkadaş + yeni versiyounuda indirdim denemıyor chara kafayı yedirtecek :(

Yeni Sürüm Eklendi...

1.0i:
- New Filter (Pick/Save/Sell) System (Press Save Filter to save your Filter to HDD!)
- Attack system got smarter (note the "Use Intelligent mode" checkbox at the Traing Tab), it scans the average damage of your skills and then uses the best skill combination to kill the mob as fast as possible
- Bot should save now all your selected Items
- Bot should sell now all your selected Items
- Fixed potting Vigors
- Fixed Weapon Switch
- Added Ignore Traps @ JG Cave (note the "Ignore Traps" checkbox at the Training Tab)
- Fixed creation of new Character while being logged in through bot
- Fixed the issue that the Bot "traced" a mob sometimes
- Added a short delay on starting a new client for relog
- minor fixes

Bu sürümde filtre süper olmuş tam istedigimiz gibi Lag sorunu yok hata sorunu yok logs kısmındaki yazılar degişmiş :)

Yeni Sürüm Eklendi...

1.0i:
- New Filter (Pick/Save/Sell) System (Press Save Filter to save your Filter to HDD!)
- Attack system got smarter (note the "Use Intelligent mode" checkbox at the Traing Tab), it scans the average damage of your skills and then uses the best skill combination to kill the mob as fast as possible
- Bot should save now all your selected Items
- Bot should sell now all your selected Items
- Fixed potting Vigors
- Fixed Weapon Switch
- Added Ignore Traps @ JG Cave (note the "Ignore Traps" checkbox at the Training Tab)
- Fixed creation of new Character while being logged in through bot
- Fixed the issue that the Bot "traced" a mob sometimes
- Added a short delay on starting a new client for relog
- minor fixes

Bu sürümde filtre süper olmuş tam istedigimiz gibi Lag sorunu yok hata sorunu yok logs kısmındaki yazılar degişmiş :)

Öldükten sonra townda spawn yerinde kalıyor bu ne iş ? :S

i deki buglar

ya spawn yerinde yada bankada bot takılıyor. verilmeyen itemleri bankaya koymaya çalışıyor :S

atakları hızlanmış ama güzel olmuş :)

Versiyon hatası alanlar botun eski tüm ayarlarını silin baştan kurun düzeliyo.

1.0j Cıktı

http://www.enjoy-botting.com/Downloads/E_ILS_1.0j.rar

1.0j:
- Added Esro6
- Fixed auto-relog (Freeze @ sro_client restart should be fixed)
- Fixed an issue with the auto-pot, you should get less DC's
- Fixed Displaying Shield Items when showing all Weapons at the Filter
- Fixed the issue that the Bot sometimes stopped during botting (and Invaild Target got spammed)
- Ignore Traps @ JG cave fixed

Yeni sürüm eklendi

1.0j:
- Added Esro6
- Fixed auto-relog (Freeze @ sro_client restart should be fixed)
- Fixed an issue with the auto-pot, you should get less DC's
- Fixed Displaying Shield Items when showing all Weapons at the Filter
- Fixed the issue that the Bot sometimes stopped during botting (and Invaild Target got spammed)
- Ignore Traps @ JG cave fixed

CPU yiyor 5-10 DK D A BİR KENDİSİ DC VERİYOR ŞU DC OLAYI Bİ ZÖEMEDİLER DC NİN ÇÖZÜMÜ YOKMU

char 5-10dk dan snra dc yıyor hiç birşey yapılmıyor beyler (j) wersiyon sorunlu .s

k sürümü geldi varmı kullanan? Şimdi deniyorum ben.

Ben kullanıyorum sakın dc olmayın char bugda kalıyor 10dk boyunca login ekranında dc yiyorsunuz.Skill masterylerini uplayabilirsiniz mesela wizardı 1den 4 yapın ama sakın skill açmayın mesela fire bolt açarsanız dc ve bugda kalıyor char çözümüde var , botu durdurun ( Stop ) sonra skilinizi açıp bota ekleyin sonra save yaıp tekrar start yapabilirsiniz ama bot kasarken skill açmayın sakın

Geri