• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot [ESRO] Yeni Bot[08.08.2011]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Böyle iğrenç saçma sapan bir bot görmedim oyuna giriyorum buff açıyor yaratık kesiyor tak Dc 10 dk girilmiyor sonra Holybot kat kat iyidir bundan ama gel gelelim onuda Elite5 de kullanamıyoruz

abi benimkisi xp ama sorun cikario nie izlanmio ?? yardimci olun sutfen

beyler char ilk oyuna girdiğinde loop yapıyo pot bitiyor geri dönüyor bir daha loop yapmıyor neden???

sorun yok diyenler var ama nedense yeni sürüm gelmeden 10dk önce iyi gidiyordu geldi yeni sürüm abire dc her baktıgımda bot oyuna giriyor :)

Sürekli Error parsing buff diyor sonra cpu kasması %100 oluyor felaket lag oluyor oyunda ..........

deniyorum

----------

bot güzel oyuna girdim ama start yok sadece save var settingte bi on off var on yapıyorum başlamıyo

Son düzenleme:
Geri