• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İNTEL mi ? AMD mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSQL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Elimde 5bn tl olsa intel nvidia toparm 3bindrn az varsa amd ( masaüstü ) inteli sogutmazsan iskencedir hele buyuk bisey alacaksan bikez 700 ~ 1000 sogutmaya gidck. Amd al fantaziye kacma ilerde paramz olursa toplarz elbet takma kafana der bi sigara yakarız nedir yani ?

birinde 128 bit ekran kartı var diğerinde 256 bit ekran kartı var fiyat farkının asıl sebebi bu.Performansı direkt ve ne büyük etkileyecek şey o ekran kartıdır.Mentle muhabbeti de var 3.800 lükteki ekran kartında performans çok farklı olur amd li laptopta diğerine oranla

Baksana Eternity ne diyor amd çok ısınır cpu 2.5u geçmez filan sen nediyorsun bu işe?

Baksana Eternity ne diyor amd çok ısınır cpu 2.5u geçmez filan sen nediyorsun bu işe?
laptop kullanıyorsun ısınma sorununa dikkat etmelisin fan falan olsada bi yere kadar işlemcinin kendisinde olmayacak o sorun.i7 lerin genelinde bu ısınma sorununu duydum ben amd li olan bütün özellikleriyle ağır basıyor sadece ssd değil ekran kartı vs tam performans işi

2 pc dede cooler boots teknolojisi var bende gx70 oldugu için fan 4800 rpm de dönüyor açıkken kapalı iken 2000 2200 civarlarında geziyor ısınma problemi diye birşey yok internettende videolara bakabilirsin dostum gx70 in üstündeki ekran kartı tam bi performans kasadaki + ları söylemiyorum bile

laptop kullanıyorsun ısınma sorununa dikkat etmelisin fan falan olsada bi yere kadar işlemcinin kendisinde olmayacak o sorun.i7 lerin genelinde bu ısınma sorununu duydum ben amd li olan bütün özellikleriyle ağır basıyor sadece ssd değil ekran kartı vs tam performans işi

Önerebileceğin güçlü,kaliteli soğutucu varmı? Sağlam marka filan

otomatik geçiyor tuş yok cooler boots için tuş var

Neye göre oto geçiyor ve ulaştığı ghzi uygulama filan varmı ki görebilecez?

----------

intel olanın işlemcisi iyi amd olanın ekran kartı iyi karar senin

Ge70 in ekran kartı 128 bit işlemci iyi olabilir ama amd a10 da kaliteli bir işlemci ve yeni çıkan bi işlemci +SSD var ve amd radeon GDDR5 2GB 256bit bu yüzden gx70e karar verdim

Neye göre oto geçiyor ve ulaştığı ghzi uygulama filan varmı ki görebilecez?

----------

Ge70 in ekran kartı 128 bit işlemci iyi olabilir ama amd a10 da kaliteli bir işlemci ve yeni çıkan bi işlemci +SSD var ve amd radeon GDDR5 2GB 256bit bu yüzden gx70e karar verdim

ben olsam bende onu tercih ederdim hayırlı olsun şimdiden

Bende mi alsam acaba GX70'i? Yaza kadar piyasanın düzelmesini umarak beklerim.

Ve sende bunu aldıktan bir süre sonra forumda laptop hakkında ki görüşlerini içeren bir konu açabilir misin? @xSQL

Edit; Burada daha detaylı özellikleri var ve kasası bayağı kalın. Ama bir sorun olmaz sanırım.

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gx70-3be-081tr-notebook-pmu295490

Son düzenleme:
Bende mi alsam acaba GX70'i? Yaza kadar piyasanın düzelmesini umarak beklerim.

Ve sende bunu aldıktan bir süre sonra forumda laptop hakkında ki görüşlerini içeren bir konu açabilir misin? @xSQL

Edit; Burada daha detaylı özellikleri var ve kasası bayağı kalın. Ama bir sorun olmaz sanırım.

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gx70-3be-081tr-notebook-pmu295490

Piyasa yazın rahatladığı için şimdi almıcam benimki piyasa araştırması :) Önceden karar vermek çok önemli yoksa ikilemde kalırsam saçma sapan pc alırım :)

Detaylı inceleme istiyorsan Youtube'a " MSİ GX70 TeknoSeyir İncelemesi " yaz detaylı şekilde anlatıyorlar.

Ben direk dokunarak yakından incelemek istediğim için vatandan alıcam online alışveriş e hiç güvenmiyorum

Piyasa yazın rahatladığı için şimdi almıcam benimki piyasa araştırması :) Önceden karar vermek çok önemli yoksa ikilemde kalırsam saçma sapan pc alırım :)

Detaylı inceleme istiyorsan Youtube'a " MSİ GX70 TeknoSeyir İncelemesi " yaz detaylı şekilde anlatıyorlar.

Ben direk dokunarak yakından incelemek istediğim için vatandan alıcam online alışveriş e hiç güvenmiyorum

Vatan kazıktır. İndirim adı altindat piyasa fiyatına satarlar bunları. :D

Vatana gidip bakarsın evire çevire. Sonra da kararını verdiysen netten alabilirsin vatandan daha ucuz varsa.

Vatan kazıktır. İndirim adı altindat piyasa fiyatına satarlar bunları. :D

Vatana gidip bakarsın evire çevire. Sonra da kararını verdiysen netten alabilirsin vatandan daha ucuz varsa.

MSİ GX i mağaza olarak sadece "vatan" satıyor internetteki fiyat farkıda ortalama 400tl ama internet ten alışverişe güvenmiyorum 400lira yüksek bir fark olabilir ama 3800'ün yanında riske atılacak miktar değil

Vatandan ucuz yer ya sorunlu maldır ya da başka bir problemi vardır. Uyduruk sitelerde uğraacagna vatandan için rahat alışveriş yaparsın.

Vatandan ucuz yer ya sorunlu maldır ya da başka bir problemi vardır. Uyduruk sitelerde uğraacagna vatandan için rahat alışveriş yaparsın.

Duyduklarım kadarı ile Vatan'ın o kadar pahalı satmasının sebebi buna dükkan, kira, su-elektrik masrafı, çalışan masrafı eklemesi. İnternetten alışverişte ucuz olmalarının sebeplerinden biride budur belki.

Ben de vatanın internet sitesinden alınması taraftarıym yanlış anlaşıldım sanırım. Bunun dışıda hepsiburada ve bimeksin fiyatları uygun bir de teknobiyotik var. Teknobiyotikte kasa toplayan kdv ödemiyor.

Ben de vatanın internet sitesinden alınması taraftarıym yanlış anlaşıldım sanırım. Bunun dışıda hepsiburada ve bimeksin fiyatları uygun bir de teknobiyotik var. Teknobiyotikte kasa toplayan kdv ödemiyor.

Vatanın internet sitesiyle mağaza daki fiyat aynı :)

----------

Duyduklarım kadarı ile Vatan'ın o kadar pahalı satmasının sebebi buna dükkan, kira, su-elektrik masrafı, çalışan masrafı eklemesi. İnternetten alışverişte ucuz olmalarının sebeplerinden biride budur belki.

Bi yerde "riskli" online alışveriş diğer yerde görerek dokunarak "güvenli" alışveriş :)

Kardeş onlinr alışverişin hiçbir riski yok onlarca teknolojik ürün aldım hiç sorun yaşamadım

Kardeş onlinr alışverişin hiçbir riski yok onlarca teknolojik ürün aldım hiç sorun yaşamadım

Daha demin kendin söyledin uyduruk sitelerden alacağına vatandan al diye? GX70'i sadece mağaza olarakda vatan satıyor zaten vericem sipariş i ya gönder mezlerse ya depolu ürün olursa ya ölü pixsel olursa bunun garantisini kim vericek?

Neyse ya konuyu dagitmayalim [MENTION=62973]erturkalp[/MENTION] 3.3e neye göre oto çıkıyor ulaştığı ghzi uygulama filan mı var nasıl takip edebiliriz? Bide hediye gaming mouse ile sırt çantası verdilermi?

Geri