• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İyi Oldu İşte :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dikkat: Bu bölüm güncel bölümdür.

Eveet güncele geldik kızla tekrar mesajlaşmaya başladık bakalım neler olacak :D

Son düzenleme:
xYG09A.png

Sesleri değişek mi knk :drl

Resimde kızın ettiği küfürler var Emre, onları editle.

Konuya gelecek olursak nasıl kız bu?
-Bir kıza yakışmayacak küfürler vs..
-Sen de maşallah görmeden kızı seni seviyorum demişsin . :)

az önce konuda olanları gördüm seni görünce dedim bu uyarıyı kesin yapar tebessüm ediyorum şuan :D

Arkadaş Wi-Fi ile bağlantı kurmuş kıza :D

Beni mi takip ediyorsun nedir arkadaş :D haha
forumu biraz inactive görüyorum bu tarz şeylerde tek uyaran sen oluyorsun hani takiptesin ve forum inactive olunca dikkat çekiyor gravity falan 2.Sırada:D

Ayrıca konuyla ilgili : Benim bu ilişkinin çok benzeri bir ilişkim olmuştu ama ben yaz tatilinde tanışmıştım lise son başlangıcındaydım kızda benle aynı yaştaydı.Herşeyi çok rahat konuşur regl dönemlerinde idare etmemi bile isterdi çok aşırı da somut şeyler yaşamıştık dudak parlatıcısına kadar ben seçiyordum öpüşeceğimiz için :) İkimizde bir yerde bitecek gözüyle baktık zamanla ki ben kurtulmak istiyordum böylesi kızlar insanın hayatını mahveder az efendi olacak kız dediğin oturmasını kalkmasını konuşmasını yazmasını bilecek yaşım artık işim olmaz böyle şeylerle zamanın önemini anlıyor insan;)

Son düzenleme:

Kızı görmeden seni seviyorum mu demişim ? Onu nerden çıkardın acep :D
+ Olarak kız rahat bir kız tercihlere karışamayız.

forumu biraz inactive görüyorum bu tarz şeylerde tek uyaran sen oluyorsun hani takiptesin ve forum inactive olunca dikkat çekiyor gravity falan 2.Sırada:D

Ayrıca konuyla ilgili : Benim bu ilişkinin çok benzeri bir ilişkim olmuştu ama ben yaz tatilinde tanışmıştım lise son başlangıcındaydım kızda benle aynı yaştaydı.Herşeyi çok rahat konuşur regl dönemlerinde idare etmemi bile isterdi çok aşırı da somut şeyler yaşamıştık dudak parlatıcısına kadar ben seçiyordum öpüşeceğimiz için :) İkimizde bir yerde bitecek gözüyle baktık zamanla ki ben kurtulmak istiyordum böylesi kızlar insanın hayatını mahveder az efendi olacak kız dediğin oturmasını kalkmasını konuşmasını yazmasını bilecek yaşım artık işim olmaz böyle şeylerle zamanın önemini anlıyor insan;)

dudak parlatıcısına kadar ben seçiyordum öpüşeceğimiz için

Resmen haykırdım :D :D
Şaka bir yana benim eski sevgililerimden biri de bu şekilde rahattı her şeyini bana anlatıyordu ama ona bir ters tepki verince hemen hastanelik olacağını söylüyordu ve kız böyle biraz değişikti yani 1.haftada seni öpmek istiyorum filan ben de ayrıldım sonra :)

Kızı görmeden seni seviyorum mu demişim ? Onu nerden çıkardın acep :D
+ Olarak kız rahat bir kız tercihlere karışamayız.

O tercihler de senin hoşuna gidiyor gibi Emreciğim :D

Geri