• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İyi Oldu İşte :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Oturmasını kalkmasını bilecek knk
e20XY2.gif
Gelip gitmesini bilecek
e20XY2.gif
Gerçi onu ben de biliyorum da o da bilse sıkıntı olmaz fazla bilgi göz çıkarmaz knk
e20XY2.gif

Erkek sahiplenicek, kadında sahibini bilicek knk
e20XY2.gif

Akıllı olacak ağzını gerektiği yerde kullanmasını bilecek knk
e20XY2.gif

Sen de varya hep aklıma garip şeyler sokacak cümleler kuruyorsun :D

Oturup kalkma - eli işe yatkın olacak ::P ::P

O bana da oluyor bugün nedense :haha Sadece senlik bir durum yok yani Deniz sorun Kaya'da Devil dürtüklüyor sanki :D
Ne dedim ki ? düzgün bir kız tarifi veriyorum.
eXzQ37.gif

Son düzenleme:
detay veremiyorum forum kuralları kaldırmaz o derece benimkisi ;) 6 ay sürmüştü sınavdan 1 buçuk ay önce ayrıldım sonra aradı beni birkaç ay sonra ygs nin olduğu gün regl olmuş geceden barajı anca geçmiş o kadar çalışmıştı ben kazanıp gittim o bir sonraki sene kazanmış şimdi 3.sınıfta her ay arıyor beni bazen daha uzun arayla bazen daha kısa dost kaldık biz da ben bitirdim geçen yaz komple arama dedim :D tecrübelik bir ilişki olarak bak buna oda öle düşünür bir yerden sonra acıma dostum ;)

detay veremiyorum forum kuralları kaldırmaz o derece benimkisi ;) 6 ay sürmüştü sınavdan 1 buçuk ay önce ayrıldım sonra aradı beni birkaç ay sonra ygs nin olduğu gün regl olmuş geceden barajı anca geçmiş o kadar çalışmıştı ben kazanıp gittim o bir sonraki sene kazanmış şimdi 3.sınıfta her ay arıyor beni bazen daha uzun arayla bazen daha kısa dost kaldık biz da ben bitirdim geçen yaz komple arama dedim :D tecrübelik bir ilişki olarak bak buna oda öle düşünür bir yerden sonra acıma dostum ;)

ne reglmiş mübarek bu da :D

ne reglmiş mübarek bu da :D
ya bi kere bize geldikten sonra gecikti bunun dönemi 3 buçuk attım 1 hafta boyunca kabuslarıma girdi hamile sandım bütün senayoları kurdum kafamda ya öyleyse diye bu mesajları göstermiş ya kızda bana şöyle mesaj attıydı ''aranan kan bulundu:)'' bir rahatladım bir sakin oldum dönemi gecikseydi şuan evliydim :D

EDİT: O da benim kadar istemiyordu bir kaza olmasını :D Ayrıca öyle deme korkar hepsi sınav zamanı hasta olmaktan ;)

Son düzenleme:

ya bi kere bize geldikten sonra gecikti bunun dönemi 3 buçuk attım 1 hafta boyunca kabuslarıma girdi hamile sandım bütün senayoları kurdum kafamda ya öyleyse diye bu mesajları göstermiş ya kızda bana şöyle mesaj attıydı ''aranan kan bulundu:)'' bir rahatladım bir sakin oldum dönemi gecikseydi şuan evliydim :D

EDİT: O da benim kadar istemiyordu bir kaza olmasını :D Ayrıca öyle deme korkar hepsi sınav zamanı hasta olmaktan ;)
Aranan kan bulundu ne la hahahahahhahahah Kızılay bilgi mesajı gibi hahahahahhaha

kabuslarıma girdi hamile sandım bütün senayoları kurdum kafamda

Jackie Chan iş başında :D

Aranan kan bulundu ne la hahahahahhahahah Kızılay bilgi mesajı gibi hahahahahhaha
tabi sen şimdi böyle gülüyorsunda benim için akşam zor oluyordu o bir hafta geciktiğinde o mesaja gülemedim başımdan kaynar sular akmıştı resmen öyle bir tansiyonum çıktı düştü sonra şimdi hatırladıkça tebesüm ediyorum 21.yüzyıldayız filmlerdeki gibi masum şeyler çok zor artık

Geri